Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Харизма   політика   лідер   КДБ   табори   доля...
-12
Рейтинг
-12


Голосов "за"
2

Голосов "против"
14

Комментарии
  | 4.12.2008 19:45
Пригадайте 2004 рік.
Народ в переповненому транспорті перестав сваритись-бо розумів тільки взаємна повага може допомогти.
Народ ходив пішки переживав але мав взаємну повагу один до одного.

Одже і нам сьогоднішнім потрібно розвивати ВЗАЄМОПОВАГУ не залежно від рангу.
Ми повинні навчитись поважати перш за все зебе, людину в собі, тільки тоді ми піднімемось.

Харизма? Що є харизма? Що є Аура? Аура людини, аура нації?
  | 4.12.2008 19:47
Недавно перечитувала "Сонячну машину" В.Винниченка.
Часи "Інараку" – це може повторитись в нас!
  | 4.12.2008 20:17
Требуются лидеры ("Forbes", США)
Но главный урок состоит в следующем: благоразумных, сильных и смелых лидеров ничто не может заменить. А их-то цивилизованному миру сегодня не хватает – и он должен выдвинуть их как можно скорее.
Пол Джонсон – видный британский историк и публицист
Теза яку я тут відстоював і відстоюю. Для України лідер (Герой) ой як потрібен. Навіть більше зараз, ніж так звана демократія. Бо демократія без умного, сильного лідера, просто балаган, зборище безвідповідальних демагогів і тупиць.
Олександр Терен.
  | 4.12.2008 20:32
Бо демократія без умного, сильного лідера, просто балаган, зборище безвідповідальних демагогів і тупиць.
Цирк.
Просто ми невміємо слухати і чути один одного.
Подавай нам "вожака" – це може бути: вовк, олень,кабан чи баран.
За ким побіжимо.
Слухати і чути, можливо і прислухатись один до одного.
  | 4.12.2008 20:36
ANONIM:
Бо демократія без умного, сильного лідера, просто балаган, зборище безвідповідальних демагогів і тупиць.
Цирк.
Просто ми невміємо слухати і чути один одного.
Подавай нам "вожака" – це може бути: вовк, олень,кабан чи баран.
За ким побіжимо.
Слухати і чути, можливо і прислухатись один до одного.
Но главный урок состоит в следующем: благоразумных, сильных и смелых лидеров ничто не может заменить. – ого ви оце не прокоментували?
Станіслав   | 4.12.2008 20:39
Well, a harismatic leader it is important. But much more important a Civil Society install in Ukraine whicj wont depend too much on leaders' names.
  | 4.12.2008 20:42
Лідер може сформуватись в розумному і здоровому суспільстві -тільки такий лідер може керувати Україною як Державою.
На сьогоднішній день ми знаходимось на стадії творення суспільства-тож про лідера можемо мріяти, формуючи ЙОГО поміж себе.
  | 4.12.2008 20:43
Станіслав:
Well, a harismatic leader it is important. But much more important a Civil Society install in Ukraine whicj wont depend too much on leaders' names.
Речення гарне – але зробіть правильний переклад.
Никита   | 4.12.2008 20:48
Україні конче потрібен харизматичний лідер.
Невже харизми Тимошенко недостатньо?
  | 4.12.2008 20:51
Никита:
Україні конче потрібен харизматичний лідер.
Невже харизми Тимошенко недостатньо?
І де ви у неї харизму знайшли? Чи у людей масові галюцинації?
Олександр Терен.
  | 4.12.2008 21:25
ANONIM:
Никита:
Україні конче потрібен харизматичний лідер.
Невже харизми Тимошенко недостатньо?
І де ви у неї харизму знайшли? Чи у людей масові галюцинації?
Олександр Терен.
А у Вас часом нема галюників щодо Банкової?
  | 4.12.2008 21:48
Колю, ты не того Высоцкого цитируешь.
"Настоящих буйных мало,
Вот и нету вожаков" – это более подходит.
Никита   | 4.12.2008 21:50
І де ви у неї харизму знайшли? Чи у людей масові галюцинації?
Олександр Терен.
Харизма і
галюцінації
– це дуже близькі за значенням слова. Майже синоніми. В основі обидвох цих явищ є щось примарне, пов"язане з навіюванням чи самонавіюванням:)))))
Никита   | 4.12.2008 21:51
Анатолій:
Колю, ты не того Высоцкого цитируешь.
"Настоящих буйных мало,
Вот и нету вожаков" – это более подходит.
+!!!!!!!!!!
Супер!
  | 4.12.2008 22:01
Харя зматычна у хахлов ужэ йэ.