Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
8

Голосов "против"
8

Комментарии
  | 6.08.2008 18:16
Ой, хіба тільки в Дніпропетровську? В сусідньому Запоріжжі теж саме. В інших містах мабуть тако ж. А шансон на всю потужність? І з ранку настрій зіпсовано аж до кінця. Я ці мікроавтобуси називаю мєрзавчікі.
Але гроші своїм власникам вони приносять справно. А ті мабудь діляться з місцевою владою.
Все класс. Населення не без сексу, успішно шансонізується, власники і влада набивають кармани. Пасажири тут ні до чого.
MarekKiller   | 6.08.2008 19:33
Да, в Донецке то же самое. Доля городских чиновников, куча посредников-бандюков, покупка лицензии, плюс жадность водителей – а оплачивают все это пассажиры. Наверняка во всех областных центрах одно и то же. То ли дело Лёня Космос, заявивший: "Давили, давим и будем давить" – это о владельцах марщруток.
ЗаХар   | 6.08.2008 20:15
Ой. які ми всі розумні! Дніпетровськ, Донецьк, Львів, Запоріжжя і т. д. Всі чудово розуміють -без державного рішення -ЗА ПРОЇЗД ПЛАТЯТЬ ВСІ – без будь -яких пільг міський транспорт не врятувати. Комуністи, соціалісти та, що найгидкіше, -БЮТ обіцяють людям те, що обіцяти не можна! Панове політики! Окрім бажання бути красівимиперед виборцем, ви маєте відповідальність перед країною? Чи Україна вам "до лампочки"? После моего бизнеса -хоть потоп! Ес?
  | 6.08.2008 20:16
MarekKiller:
кои Льончик прийшов до влади, там було все розподілене і навару він там певно не має...
  | 6.08.2008 20:25
То ли дело Лёня Космос, заявивший: "Давили, давим и будем давить" – это о владельцах марщруток. Я тоже це чув. Думав, що за одну таку заяву я б не вагаючись віддав би за його голос.
ЗаХар | 6.08.2008 20:15, це зауваження дуже не доречне. В маршрутках платять всі. Були випадки коли водій ту бабцю, яка качала права, просто викидав. Так що не треба казки розповідать.
ЗаХар   | 6.08.2008 20:51
ANONIM:
Були випадки коли водій ту бабцю, яка качала права, просто викидав. Так що не треба казки розповідать.
Це не випадки -це життя. Питання в іншому-або ми відмовляємось від насправді не існуючої пільги, і рятуємо міський транпорт, або комуністично дуркуємо (тобто -брешемо) і втрачаємо те що маємо. Дозвольте навести приклад з дещо іншого напрямку. Донецька мережа гіпермаркетів "Амстор" з*явилась в нашому місті десь 3-4 роки тому. Спершу це були – 30% пільги в 2 останні години, безкоштовні автобуси кожні 5 хвилин і т.д. На сьогодні -дрібний підприємець -читай конкурент, – не витримав і припинив свій бізнес.
На поміщаюсь. Тому -далі
ЗаХар   | 6.08.2008 20:58
Ціни в "Амсторі" сьогодні набагато вищі, ніж були в приватника Але кого це хвилює? ЮВТ сказала -хто більше заплате! Вони зі своїми мільярдами завжди заплатять – дрібні згинуть, а населеня компенсує (потім -!) Вітаю всіх дурнів!
ЗаХар:
Ціни в "Амсторі" сьогодні набагато вищі, ніж були в приватника Але кого це хвилює? ЮВТ сказала -хто більше заплате! Вони зі своїми мільярдами завжди заплатять – дрібні згинуть, а населеня компенсує (потім -!) Вітаю всіх дурнів!
Так воно і є. І це стосмується всіх видів діяльності: і транспорту, і торгівлі, і виробництва продутків харчування, і сільського господарства, що є сировинною базою для такого виробництва. Якщо українці вчасно не схаменуться, то завтра вони з подиву витріщать очі – ціни європейські (або й вищі, як ото на квартири в Києві), а заробітки – "велика подяка".
  | 6.08.2008 21:43
ЗаХар:

1. Сначала прими гацударствинае ришение о минимальной оплате и прожитачным минимуме, а патом свисти пра атмену "пыльг".

2. Какие нах хипермаркеты, сарай в собачей будке. Шо то за городишка такой, гиде шахтьоры двумя лавками выдавили ацтальные магазины. И причем тут Йуля к вашей прадажной гарацкой галаве, шо удавил взятками типа частника.

3. Цины сяводня у часника в 2 раза выше, чим в прошлом гаду.
  | 6.08.2008 22:38
Пільг на проїзд де-факто не існує для 99,9% пенсіонерів.
ЗЕРО   | 7.08.2008 12:43
Я в 2000році був в Санкт-Петербурзі,вже тоді вартість проїзду в метро дорівнювала 1 гривні (5 рублів),а в Києві і в 2008році 0,5гривні, ЛАФА.
  | 7.08.2008 13:51
Ой. які ми всі розумні! Дніпетровськ, Донецьк, Львів, Запоріжжя і т. д. Всі чудово розуміють -без державного рішення -ЗА ПРОЇЗД ПЛАТЯТЬ ВСІ – без будь -яких пільг міський транспорт не врятувати. Комуністи, соціалісти та, що найгидкіше, -БЮТ обіцяють людям те, що обіцяти не можна! Панове політики! Окрім бажання бути красівимиперед виборцем, ви маєте відповідальність перед країною? Чи Україна вам "до лампочки"? После моего бизнеса -хоть потоп! Ес?
Україна їм до лЯмпади...
... хотіли вони на Україну...
Жруть собі, пузо гріють... ще й податки збирають...
Украинец   | 7.08.2008 20:18
+ автору! Проблема подмечена на 100%! Особенно интересная ссылка на тантрический секс!
Странно, что по-сути негативных комментариев нет, а минусов аж 7! Это как? Думаю пора говорить не о юлеботах, а о куличенкоботах на сайте...
  | 7.09.2008 20:51
Почему российские миротворцы говорят с акцентом? И вообще полный бред!!!