Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Луганськ   попереджує   наркоманію

Новітні технології Луганська попереджують наркоманію

editor | 7.04.2008 13:32

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Питання первинної профілактики та попередження захворювання на алкоголізм, токсикоманію та наркоманію обговорили учасники обласного семінару-наради.

Новітні технології Луганська попереджують наркоманію
Як відзначив пан Юрій, впродовж останніх 5 років показник захворюваності по всіх групах наркологічних розладів у Луганській області залишається дуже високим. Це призводить до таких важких соціальних наслідків, як висока смертність населення, та відповідно, зниження середньої тривалості життя, високого рівня виробничого та побутового травматизму, інвалідності, злочинності, – повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

"Епідеміологічну ситуацію у регіоні можна стабілізувати лише сконцентрувавши всі зусилля на розвитку та впровадженні сучасних технологій первинної профілактики", – підкреслив Юрій Хунов. За його словами, система заходів, направлених на попередження раннього вживання психоактивних речовин особами, що раніше їх не пробували, є переважно соціальною, найбільш масовою та орієнтованою на дітей, підлітків, молодь. Первинна профілактика повинна сприяти зменшенню кількості осіб, у яких можуть виникнути різного роду захворювання.

NGO.DONETSK.UA

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua