Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Допоможіть! Свавілля працівників УСБУ в Рівненській області.

budulay | 26.10.2007 13:47

10
Рейтинг
10


Голосов "за"
11

Голосов "против"
1

Звертаюсь вже до Вас, бо навіть незнаю як захиститись від цих дій працівників СБУ.

Допоможіть! Свавілля працівників УСБУ в Рівненській області.
28 вересня цього року коли я ще спав, приблизно об 11.00 годині ранку, до моєї кімнати без жодних запрошень увірвалося шестеро незнайомих осіб в цивільному. А в квартиру вони потрапили відштовхнуши з проходу мого батька, котрий відкрив цим особам двері. Не скидаючи взуття і непояснюючи мети свого візиту вони без мого дозволу та санкції на обшук почали нишпорити по комнаті та моїм особистим речам. Особа від якої напевно тхнуло спиртним показав мені якесь посвідчення на прізвище Шинкаров Максим Петрович (цікаво чому мені із сарненського СБУ дали відповідь із прізвищем ШинкарЬов, якщо я здається точно памятаю, що Шинкаров...див. 1 мал) та почав залякувати тим, що вони з Рівненського СБУ і що їм все дозволено, бо у них є постанова рівненського міського суду за 25 вересня (Справа N4-967/07 суддя Сидорчук Євген Іванович) На моє зауваження, що він не схожий на людину яка зображена на фотокартці в посвідченні, він ухмильнувшись швидко сховав посвідчення. Інші особи взагалі не предявили жодних документів. (пізніше я дізнався, в машині навіть сиділи співробітники "Дельти" яки мали діяти якщо я буду чинити спротив)...

Поводячись нахабно та агресивно вони заважали моєму вільному пересуванню по кімнаті та непідпускали до мого власного компютера, при цьому відштовхували та хапали за руки. За мій компютер всівся один із непрошених "гостей" в якому я впізнав працівника "ISP SOWA" Гребіневича Олексія (раніше 5 серпня він мав доступ до мого компютера, коли налаштовував мені інтернет від "ISP SOWA") котрий почав переглядати мої особисті файли та документи. Отримуючи якісь інтсрукції по телефону (від особи на ім'я Володимир Миколайович – прим. Гарбар є власником "ISP SOWA" нашого місцевого провайдера) та присутніх незнайомців він виконав певні дії на моєму компютері. Він знайшов у мене на компютері файл "price.zip" (це був прайс рівненської компютерної фірми "Терра"),але схоже тим особам було потрібно лише знайти будь-яку причину щоб забрати у мене компютер. Вони сказали, що назва файлу збігається із назвою вірусу, що записаний у їхній постанові. На мої переконання в тому що це простий екселівський файл, вони зовсім не зважали, вони навіть не схотіли його відкривати. Після чого вони наказали мені відєднати системний блок, та потім взагалі зняли його зі столу. Обклеївши системний блок папірцями із печатками управління СБУ (так поспішали що в мене дома залишили пакет із клеєм, ножницями і пачкою цих папірців – див. мал 2), взяли мій системний блок та винесли його з квартири. При цьому цими особами не було складано та надано мені ніяких документів (розписок, протоколів) про вилучення мого системного блоку. Залишиви мені, як вияснилось пізніше, лише неіснуючий номер (67-81-24), так званого їхнього віділення СБУ...

Мною по даному факту 1 жовтня було написано дві заяви і вже 2 жовтня послано рекомендованмии листами до начальників Сарненського та Рівненського відділень СБУ. Зазначу також що 2 жовтня перед тим як посилати заяву рекомендованим листом я приходив в наше сарненське віділення, там подиаились на заяву і не схотіли її приймати переконуючи мене, що потрібно обовязково їхати в Рівне, бо цією справою займались рівненські працівники. Першою пришла відповідь з сарненського райвідділу де повідомлялось про те, що моя заява, стосовно можливого факту перевищення службових обов'язків співробітника УСБУ в Рівненській області Шинкарьова М.П. (странно але відписали чомусь саме Шинкарьова, а не Шинкарова як у нього в посвідченні -мал.1), прийнята та 8 жовтня 2007 року направлена для перевірки начальнику Управління СБУ в Рівненській області за N5/1-Н-2007.

Починаючи з 9 жовтня на мій телефон почав дзвонити той самий Шинкаров котрий почав запрошувати мене приїхати УСБУ в Рівненській області, і не даючи при цьому відповіді на запитання "Навіщо мені їхати?", він спочаку просто казав "Поспілкуватись". Телефонуючи вже 11 жовтня приблизно в 12.20 на мій мобільний (з номера – 80362224343) він запевняв мене, що потрібно приїхати, для того щоб я забрав свій системний блок. Я відмовився запропонувавши пану Шинкарову самому привезти мій системний блок в те місце звідки він його взяв, і тим більше я наголосив що буду чекати офіційної відповіді начальника Рівненського УСБУ, з приводу викрадення у мене системника, нащо мені Шинкаров М.П. в іронічній формі відповів "Там тобі нічього фантастичного не напишуть, а напишуть, що ми все робили правильно". Цікаво звідки він це знав? Пізніше мені на домашній телефон позвонила особа, яка назвалась полковником СБУ Черняком Романом Анатолієвичем. Ця людина попросила мене приїхати запевняючи, що потрібно дати пояснення відносно того чи щось порушавали їхні працівники забираючи в мене системний блок. Також для контактів він дав мені свій номер мобільного телефону – 80673620676, і взагалі заманючи мене в Рівне він говорив дуже чемно, не те що наступного дня...

Наступного дня (12 жовтня) я із мамою приїхав в Рівне і на вході в УСБУ в Рівненській області нас (мене і маму) зустрів капітан Кондратенко Сергій Віталійович. Ми через коридор вийшли у двір і зайшли в іншу будівлю, в коридорі якої на дверях не було жодної табличкі із надписами, одразуж почали виникати асоціації із фільмів про КГБ і інтерєр їхніх кабінетів. Опинившись в тій будівлі ти відразу ж перестаєш себе відчувати людиною, все ти у пастці в якій із твоїми правами зовсім не рахуються. Кондратенко С. В. відразу почав брати у мене якісь пояснення на рахунок інформації що за його словами вони знайшли на моєму компютері. Відносно цього я відмовився давати якісь пояснення, так як приїхав зовсів по іншому питанню, а саме вияснити чи на законних підставах у мене дома діяли працівники СБУ, і тим більше я не вже не міг відповідати за ту інформацію що у мене на системному блоці, так як взагалі незнаю де знаходиться мій системний блок і які дії із ним виконували інші особи. В цей час до кабінету було занесено Шинкоровим М.П. мій системний блок, що за зовнішніми ознаками нагадував мій, але вже із віддертими папірцями якими його обклеювали в мене дома невідомі особи. Також до кабінету зайшов полковник Черняк Р.А. який вивів мою маму з кабінету і чомусь закрив двері на замок власним ключем. О це так демократія, я ще вже підсудний чи увязненний що вже двері закривати? З коридору лише чув, як долинали слова мами про те що вони не мають права закривати мене в кабінеті і те що вона вимагала від Черняка Р.А. відчинити двері.

Тим часом Кодратенко почав знову в мене щось розпитувати, я ж знову йому відповів що я не можу відповідати за те що в мене знаходиться на компютері, так як його незаконно забрали в мене з дому. Потім Кондратенко включив мій системник і почав показувати мені якісь файли і папки і питати чи це моє. Я одразуж помітив в корні диску "C:" дві незнайомі мені папки – disk_a і disk_dvd. Де за словами Кондратенка міститься якась інформація відносно якої він мене і питає. Хм, взагалі цікаво, якщо ці папки із тою інформацією були в мене дома, тому чому їх відразу не замітили і чому вони зявились лише тоді коли мій системник попав до Шинкарова, адже вони в корні диску невже так далеко чи важко знайти під час огляду у мене дома? Виходить для того щоб сфальсифікувати ці дані, цим так званим працівникам потрібно було увірватися до мене додому і під приводом файлу "price.zip" винести в мене з дому системник? Доречі я не почув взагалі ніяких натяків про віруси і взагалі про файл "price.zip".

Нарешті мама допросилась від Черняка щоб той відкрив двері. Кнодратенко взяв роздрукував якийсь лист із якоби моїми поясненнями і сказав щоб я підписав. Я відмовився, бо по-перше я прийшов зовсім не у цій справі, а по-друге вони не відповідають тому, що я взагалі говорив в кабінеті Кондратенка. Непідписуючи ту бумагу я намагався вийти із кабінету, але мене силою притримав Кодратенко, в цей же час Черняк сказав що зараз позве понятих щоб ті підписали.

Через 1 хв. в кабінеті зявляються дві жінки (мабуть підлеглі Черняка Р.А.) і підписують недивлячись там де їм вказав Черняк.

Потім пізніше виходячи з кабінету, я сказав Черняку що він діє незакононо і двері також незаконно закривати, на що він ухмиляючись почав повторювати – "Які двері, я нічього не закривав, то мабуть вони просто захлопнулись" і далі собі сміється, я від почутого взагалі чуть не впав. І це таке говорить полковник Служби Безпеки України? Позор! Я надіюсь хоч ще залишились справжні працівники, які не кидають слів на вітер і не брешуть тобі в обличчя.

Після чого на наступний день прийшла відповідь від начальника Рівненського УСБУ (див.мал3) як і запевняв мене Шинкаров, там було написано, що їхні працівники діяли по закону, хоча в мене по данному факту ніхто ніяких пояснень не брав.

Потім повне затишшя, хоча Кондратенко до 18 жовтня обіцяв все віришити, бо за його словами справу йому передали 8 жовтня і в 10-ти денний термін він має щось вирішити. Але як бачите на четвертому малюнку було направлено лист до Києва і це мабуть дало поштовх знову до сумнівних дій вже нашого віділення СБУ. 24 жовтня з самого ранку на домашній телефон вже дзвонили працівники сарненського віділення СБУ, але вони розмовляли із мамою, так як мене на той час не було дома. Вони запропонували мені прийти у їхнє віділення і отримати якусь копію постанови. Їм було запропоновано виклакати мене або через пошту, або ж вислати поштою ту постанову на що вони не погодились і а лише сказали "Що мені ж буде цікаво побачити, що за постанова.". Ага всім мабуть дуже цікаво побачити і отримати постанову про порушення відносно вас кримінальної справи? Побачивши, що їм не вдалось мене заманати в одне із відділень СБУ, вони були змушенні висилати мені запрошення поштою. Вже 25 жовтня мені прийшов рекомендований лист, де повідомлялось що відносно мене порушена кримінальна справа за статтями ч.1 ст. 361 і що мені для виконання вимог ст. 98 КПК України потрібно з'явитися в СБУ 22 жовтня (!!!). Яке 22 жовтня якщо я лист отримав лише 25 жовтня, а посланий він був 24 жовтня!!! (порівняйте дати на мал.5 і мал.6) Тобто це я маю виконувати ст.98 КПК України? Як це я його можу виконувати якщо самим слідчим Кондратенко було порушено ст. 98 КПК України, адже він мав мене повідомити за три дні з часу порушення (18 жовтня) тобто якраз 22 жовтня. Ось виходить чому мене 24 жовтня так заманювали в сарненський райвідділ, вони просто хотіли "впарити" мені цю постанову, щоб не світити датами. Знову вони намагаються вийти сухими із води, я вже навіть незнаю що це служба така, що незважаючи на твої права порушує закон на кожному кроці? І що тепер, тепер вони скажуть що я ухиляюсь від отримання постанови, бо не приїхав 22 жовтня, ще й може заарештують. Да ще хто зна, чого вони мені там ще поназаписували на мій компютер адже наше СБУ зовсім непереймається законістю методів якими вони досягають свого бажанного результату. Адже як видно на малюнках мені всі відповіді прислані без жодних печяток, я незнаю чи так потрібно але в мене це викликає велику підозру. Якщо чесно, дивлячись на це беззаконня я вже незнаю що мені робити, невже такий безлад в СБУ твориться по всій Україні чи це тільки в Рівненський області гебісти діють такими методами?

......

Для чого я це все написав? Можливо оприлюднення цієї ситуації не дохволить в подальшому так нагло і беззаконо діяти цим працівникам СБУ. Також япросто хочу отримати кваліфіковану юридичну допомогу і оцінку даної ситуації. Мама – ветеран праці, зараз на пенсії, батько – вчитель в Чудельскій школі-інтернат N1 (с. Чудель знаходиться неподалік м. Сарни) тому коштів на нормальну юридичну консультацію у мене немає.

Для тих хто хоче допомогти: budulay2006@gmail.com чи ICQ – 875592

P.S питання – чого б це працівники СБУ вривались би до саме до мене в квартиру? – я незнаю, є лише підозри що це повязано з моєю діяльністю, так як є адміністратором нашого місцевого сарненського форуму http://forum.sarny.info де дуже часто критикують місцеву владу, мера та цінову політику нашого місцевого провайдера "ISP SOWA". Раніше вони не знали хто саме адмініструє данний сайт і рік назад також у мене була зустріч в Рівному із працівником СБУ, але після двох годиннох розмови в одній із кафешок у нього до мене не було жодних притензій, аж до поки я не підключився до цього злощасного провайдера і їм стала відома моя адреса: (Чому зарвались саме до мене і чому саме перед виборами, я не знаю.

Комментарии

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua