Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Одеса   письменники   мариністи

В Одеській організації письменників-мариністів


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Місяць лютий для одеських письменників-мариністів став досить продуктивним.

Початок місяця ознаменувався заходами, присвяченими пам'яті видатного земляка Олександра Івановича Маринеско.

Відбувся урочистий мітинг, присвячений черговій річниці т. зв. "Атаки століття" (знищення підводним човном під командуванням Маринеско німецького лайнера "Вільгельм Густлофф"), а також успішної атаки на транспорт "Генерал фон Штойбен", що перевозив близько 3,5 тис. німецьких танкістів.

17 лютого у приміщенні кіноцентру "U-сінема" Одеської кіностудії відбувся благодійний показ відновленої та оцифрованої за участі члена організації В. Шерстобитова кінострічки "Поштовий роман" – про морського офіцера, одного з чільних учасників російської революції 1905 року П.П. Шмідта. Забута на довгі роки, стрічка отримала друге життя, і вдячно була сприйнята глядачами.

23 лютого, у День захисника Вітчизни, відбулося чергове засідання Одеського об'єднаного (обласного та міського) місцевого осередку імені І.П.Гайдаєнка Всеукраїнської громадської організації "Всеукраїнська спілка письменників-мариністів". Зустріч було присвячено не лише святковій для багатьох членів організації даті, але й вирішенню принципових питань функціонування організації.

Останній день місяця став днем презентації першого тому трилогії "Кавалери Золотої Зірки". Автор книги, член Одеської організації письменників-мариністів, полковник у відставці Г. Мокряк, зустрівся з військовослужбовцями Одеського гарнізону, представниками громадськості, науковцями. На презентації автор розповів про роботу над книгою та подальші плани, відповів на питання присутніх.

У планах одеських письменників-мариністів на березень – більше 20 різноманітних заходів. Детальніше про діяльність організації можна взнати на офіційному сайті – vspm.od.ua.
© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua