Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
10

Голосов "против"
7

Комментарии
  | 12.11.2008 21:33
+
  | 12.11.2008 21:36
ХРЕН вам богом данная земля.это коммунисты кацапские бандерам землицы подогрели
  | 12.11.2008 21:53
Так держать "Свобода"! Усе буде Україна!
Victoria   | 12.11.2008 22:19
+
  | 12.11.2008 22:29
Нам залишилося ще забрати підігріте кацапськими комуністами Кубань,Курську, Бєлгородську та Вороніжську області.Україна закінчується там, де закінчується українська мова.Готуйтеся до української експансії.
Слава Україні! Свобода до штурму!
  | 12.11.2008 22:30
ANONIM:
Нам залишилося ще забрати підігріте кацапськими комуністами Кубань,Курську, Бєлгородську та Вороніжську області.Україна закінчується там, де закінчується українська мова.Готуйтеся до української експансії.
Слава Україні! Свобода до штурму!
+++++++++
Киянка   | 12.11.2008 22:33
+
Кожному у великій Справі знайдуться посильні ділянки, варто лише захотіти
  | 12.11.2008 22:50
Не знаєте,що робити?Можу підказати.Автомат калаш (в залежності від моделі) можна купити від 500 до 1000 дол. 1 кг гексогену-1000дол.макара можна взяти і за 200-300,граната РГД-5 при великій кількості піде по 30дол. за штуку.і "тоді кожному у великій Справі знайдуться посильні ділянки,варто лише захотіти".
  | 12.11.2008 22:52
ANONIM:
Нам залишилося ще забрати підігріте кацапськими комуністами Кубань,Курську, Бєлгородську та Вороніжську області.Україна закінчується там, де закінчується українська мова.Готуйтеся до української експансії.
Слава Україні! Свобода до штурму!
Доки в свідаміта ше не стояла писка,
давно вже згнили чиряпки тріпільські.
Leon   | 12.11.2008 23:12
Стаття в "десятку".
Правильно, нема чого скиглити і гнати щось про недолю – ТРЕБА РОБИТИ СПРАВУ. Підтримую.
  | 13.11.2008 00:12
ANONIM:
Нам залишилося ще забрати підігріте кацапськими комуністами Кубань,Курську, Бєлгородську та Вороніжську області.Україна закінчується там, де закінчується українська мова.Готуйтеся до української експансії.
Слава Україні! Свобода до штурму!
Быдлота,не подавишься?
  | 13.11.2008 07:57
Быдлоту подавим.Сразу попер великий и могучий
  | 13.11.2008 08:00
Є ще право на постріл, це останнє,що нам залишиться
  | 13.11.2008 08:01
Кляті москалі, усе буде Україна. Затямте це собі на носі. Московію, в кордони 1500року.!
  | 13.11.2008 08:51
Leon:
Стаття в "десятку".
Правильно, нема чого скиглити і гнати щось про недолю – ТРЕБА РОБИТИ СПРАВУ. Підтримую.
Головне не маємо права чекати,бо втрачаємо час для розвитку.
Підтримую.