Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
36
Рейтинг
36


Голосов "за"
46

Голосов "против"
10

Комментарии
Стрілець   | 17.09.2007 10:33
Я бачу вже один мінус. Зрозуміло, від кого. Це добре, значить попав у ціль.
Дмитро_Суми   | 17.09.2007 11:02
Дякую за статтю!
Только недавно читал о Мазепе и Хмельницком у Грушевского и тоже хотел написать про шведов, Вы меня опередили:)
Да, никакого союза-то и не было по сути, поскольку Хмельницкий разочаровался в Москве почти сразу же.
Олег Ус   | 17.09.2007 11:17
Україна вже була їхня. Вони що, не хотіли самі панувати, для чого їм було лізти до когось у підданство? Вони що, збулись розуму?
Як про наше "тепер" написане... І мотиви діяльності. Аж моторошно.
  | 17.09.2007 12:03
Дмiтро | 17.09.2007 11:02
Да, никакого союза-то и не было по сути, поскольку Хмельницкий разочаровался в Москве почти сразу же.

Кстати, о Хмельницком, как о выдающемся дипломате, изворотливом политике писал и российский имперский историк В.Ключевский. Ни одного слова в его многотомной Истории России не сказано, что Хмельницкий был другом Московитского государства.
Да и кто читал Переяславские соглашения? Кто? Нет не то что оригинала, а и даже самой паршивенькой копии. Не кажется ли вам, что оригинал Переяславских соглашений был намеренно уничтожен еще при Петрухе (моральном и физическом уроде), когда
  | 17.09.2007 12:07
привезенные им из московщины монахи, жгли архивы Киево-Печерской лавры?
Да и по косвенным свидетельствам современников никакого акта о вхождении Рус-Украины с состав Московии не было. Был союзный договор и не более того. И был насильственный захват и порабощение Руси-Украины проклятой ордынской Московией при пособничестве верхушки украинской аристократии.
Олекса Косар   | 17.09.2007 12:40
Читав з великим інтересом. Дякую, що потрудилися над статтею.
  | 17.09.2007 13:31
Висновок: Імідж – все, спрага – ніщо.:-))
Харизма – найважливіша.

Юлі 51%.
  | 17.09.2007 13:42
...як живуть зараз шведи...
а як – ми...
от і весь висновок!
...або уроки Історії.
мо" порозумнішаємо?
Пайташ   | 17.09.2007 13:53
Стрільче!
Не знають бо не хочуть. Вони живуть в світі ілюзій самими і створеним. Правда цей світ ілюзій вони творили для інших, а живуть в ньому самі, коли ті для кого вони творили цей ілюзорний світ давно вже живуть в світі реальному.
  | 17.09.2007 14:28
Незарегистрированный пользователь:
...як живуть зараз шведи...
а як – ми...
от і весь висновок!
...або уроки Історії.
мо" порозумнішаємо?

І не тільки шведи, а й фіни та балтійці, які були під протекторатом Швеції! Всі ці країни вдячни шведам, які не тільки не робили нічого поганого тім країнам, а навпаки, підвищували їхній розвіток.
Висновок: бути завжди з Заходом і ніколи не зі Сходом (Росією, Іраном, Кітаєм...)
Петро Гiренко   | 17.09.2007 14:32
Незарегистрированный пользователь:
...як живуть зараз шведи...
а як – ми...
от і весь висновок!
...або уроки Історії.
мо" порозумнішаємо?
І не тільки шведи, а й фіни та балтійці, які були під протекторатом Швеції! Всі ці країни вдячни шведам, які не тільки не робили нічого поганого тім країнам, а навпаки, підвищували їхній розвіток.
Висновок: бути завжди з Заходом і ніколи не зі Сходом (Росією, Іраном, Кітаєм...)


+!

Мої подяки пану Стрільцю! Дуже слушно!
  | 17.09.2007 21:46
Щиро дякую! Трохи під іншим ракурсом погляд на минуле. Вчіться на історії скропленій кровю прадідів! Будьте пильні!
Сезам   | 17.09.2007 23:22
Стаття супер!!! Дякую пане Стрілець!
  | 18.09.2007 16:02
Незарегистрированный пользователь:
Щиро дякую! Трохи під іншим ракурсом погляд на минуле. Вчіться на історії скропленій кровю прадідів! Будьте пильні!
Сердечно дякую! Завжди знаходжу для себе щось нове. А таких, як я – море... Треба знати нашу історію – її від нас так довго ховали...
  | 18.09.2007 17:13
Вже вкотре хочу сказати дякую автору. Дуже повчально, детально і актуально. Пишіть і надальше, відкривайте очі сліпим і розширюйте знання початківців.
Цікаво було б дізнатися про Ваш фах. Звідки такі глибокі і всеохоплюючі знання історії? Підкиньте якщо можете ще щось цікавеньке в плані так званої "історичної аналітики"