Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
забудовник Атлант   Олена Василевська   Андрій Посметюк   Олександр Павлов   Павло Климець

Заручники "Атланта"

Hach | 19.06.2018 13:18

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Як мешканці Броварів потрапили у полон до відомого забудовника

Заручники ''Атланта''
Кожна людина хоче мати власне житло. Задля цього багато українців йдуть на значні жертви: заощаджують кожну копійку, влазять у кредити, відмовляються від нормального відпочинку, працюють на кількох роботах.

Ось чому обіцянки якісного житла за помірну ціну стають гарною принадою від не дуже порядних забудовників.

Але за розрекламованими різнокольоровими висотками часто ховаються найдешевші матеріали, низька кість робіт, пошкоджені труби, перекошені двері.Численні неприємні "сюрпризи" підстерігали броварчан, які купили квартири у відомого забудовника – компанії "Атлант". А коли люди звернулися до компанії з вимогами виправити будівельні помилки, забудовник став у позицію "сам дурень". Тобто "ви власники – ви й думайте, що з тим робити".А будь-які критичні коментарі з офіційного сайту компанії просто видаляються.

Таке ставлення до клієнтів стає зрозумілим, якщо ближче роздивитись, хто ж стоїть за ширмою "Атланту".Реальним власником корпорації є відомий екс-нардеп регіонал Павло Климець. Проте юридично компанії зареєстровані на інших людей. Основні "засновники" усіх фірм, які входять до групи "Атлант" (крім, власне, ПРАТ ВПБФ "АТЛАНТ", кінцевим бенефіціаром якого є сім'я Павла Климця) – ТОВ "Капмані-Буд", Тов "Атлант І К", ТОВ "Атлант-Кап, ТОВ "Атлант Інвестбуд", ТДВ "Білицький Деревообробний Комбінат", ТОВ "Каппіно-Буд" – є 56-річний уродженець Російської Федерації Андрій Посметюк та 32-річний уродженець Донеччини Олександр Павлов. Він же – комерційний директор компанії.

Можливо, саме походження засновників та їхні політичні переконання і є поясненням, чому клієнтів компанії роблять фактичними заручниками ситуації? Бо ж шантаж, залякування та відсутність будь-якого здорового глузду – це методи, які широко застосовують адепти "русского мира".Ось, наприклад, як працює так званий "Атлантівський ЖЕК". У квітні 2012 року ті ж самі особи заснували ТОВ "КОМФОРТ-Т", який у броварській громаді так і називають – "Атлантівський ЖЕК".

Саме на обслуговування цій ТОВці передаються всі будинки "Атланта" після здачі в експлуатацію.

Ця контора начебто обслуговує будинок, а насправді щомісяця витягує з жителів будинку гроші, щоб так-сяк виправити ляпи забудовника. До слова, "жеківський" ремонт не набагато кращий від того, що залишили по собі "атлантівські" горе-будівельники. І так – по колу. Спочатку люди заплатили величезні гроші за житло неналежної якості, а далі платять щомісяця за такий же неналежний псевдо-ремонт.Керує цим диво-ЖЕКом Олена Василевська. Люди, яким довелося спілкуватися з нею, розповідають: вона хизується своїми зв'язками із місцевими чиновниками і не приховує корупційних методів вирішення будь-яких питань.

"Коли ми просили не зачіпати наш будинок, яким управляє ОСББ, пані Василевська нам заявила, що робитиме що хоче і поверне будинок собі в управління, бо в неї всі куплені і скрізь зв'язки" – каже Анжела Демешко, член правління ОСББ "НАШ-ДІМ", що на вулиці С. Петлюри 36Б.

Секрет Олени Василевської простий: до того, як очолити "Атлантівський ЖЕК", вона була начальником спеціального відділу по контролю за станом благоустрою міста та зовнішнім дизайном виконавчого комітету Броварської міськради.

При цьому статки Олени Василевської, яка була державним службовцем, а останні 5 років очолює постійно збитковий ЖЕК, вражають.

У 2015 році вона від "Атланта" отримує право власності на квартиру і підвал на вул. С. Петлюри (Черняховського) (фото майно 1.1 і 1.2). Це при тому, що відповідно до ст. 382 ЦК України, підвали є спільною власністю власників квартир, бо там проходять загальні комунікації. Яким чином "Атлант" продав підвал Олені Василевській – загадка.

У 2017 році – будинок на 200 квадратних метрівУ 2018 році – знову від "Атланта" квартира вже на вул. Москаленка (фото майно 3)

"В "Атланта" все добре, в "Атлантівського ЖЕКу" теж, а ми постійно витрачаємо гроші, щоб латати дірки у начебто нових трубах. Я вже не кажу про повторні ремонти в домівках, через постійні прориви води гроші йдуть як у прірву. Замість облаштовувати прибудинкову територію, вже втретє ремонтуємо неякісний ліфт і ходимо пішки на 21 поверх. Але в будь-якому разі, ми хоч витрачаємо кошти на реальні ремонти, бо змогли самоорганізуватись і розірвали з ЖЕКом відносини" – кажуть у правлінні ОСББ "НАШ-ДІМ".

Броварчани, які купили квартиру в "Атланті", читаючи інтерв'ю комерційного директора Олександра Павлова, із здивуванням дізнаються про те, яка фантастична компанія ощасливила їх своїми послугами.Але це – черговий фейк у кращих традиціях гібридної війни. Коли на чорне кажуть біле. Тож раптом надумали купити квартиру в "Атланті" – не полінуйтеся поїхати у Бровари і поговоріть з людьми. Якщо не хочете стати довічними заручниками цього забудовника і його кишенькового ЖЕКу.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua