Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
8

Голосов "против"
4

Лукашенко достойнее Тимошенко

8888 | 29.05.2009 20:07
Президент Белоруссии Александр Лукашенко потребовал от правительства не кланяться перед Россией: "Так в чем проблема, чего вы лезете в эту Россию, где вас пинают? Неужели вы не понимаете, что уже не первый раз создается ситуация, когда нас хотят взять голенькими и голыми руками, бесплатно? "
Комментарии
Olexandr Teren   | 29.05.2009 20:49
Лукашенко достойнее Тимошенко Факт.
8888   | 29.05.2009 21:05
Olexandr Teren:
Видно, кто независимый, а кто только имитирует независимось.
От Ющенко такого тона мы за 5 лет так и не услышали, но подавляющее большинство украинцев уверены, что Ющенко – не человек Путина.
Vladislav   | 29.05.2009 21:36
Юшенко Лукашенку и в подметки не годится
Wasil   | 29.05.2009 21:45
Царьский пошук негідних бояр, які заважають народу счастливо жити. Старе як мир, але пипл хаває
8888   | 29.05.2009 22:52
Wasil:
Для бідної у порівнянні до України Бєларусі Лукашенко щастьє трохи забеспечує.
Wasil   | 29.05.2009 23:32
8888:...
щастьє трохи...
якщо для вас щастя, це гарантована краюха хліба, похлёбка та заметена клітина, то не дивно що з такими патріотами ми десь між Узбеістаном та Зімбабве
8888   | 30.05.2009 00:59
Wasil:
я не про ЦЕ.
Я був у Бєларусі, люди там щасливіщі. Вулиці- чисті.
Повторюю – Бєларусь набагато природьно бідніша.
Olexandr Teren   | 30.05.2009 02:34
Wasil:
8888:...
щастьє трохи...
якщо для вас щастя, це гарантована краюха хліба, похлёбка та заметена клітина, то не дивно що з такими патріотами ми десь між Узбеістаном та Зімбабве
Кабінетний невіглас. Я чув людей які звідтіля приїжджають і вони кажуть, що там життя краще.
А писать, те щщо ви написали, то ліпше б мовчали.
amalik   | 30.05.2009 03:03
Політика Путіна починає приносини свої плоди!