Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Єкономічна свобода країн світу.

Wasil | 21.02.2009 10:04
От і маємо.152 місце. Попереду Россія, Узбекістан... Можна казати, що оцінюють неправильно, але всеж таки.
Хто нам заважае піднятись нагору? ТІЛЬКІ ВЛАДА! та що в Київі, та що рядом в районі... Вибираймо їх далі ((((((.
Комментарии
Стрілець   | 21.02.2009 11:19
Тут інше цікаво –
чому Китай із його 132 місцем має шалені темпи розвитку?
Виходить, що економіка може прекрасно розвиватись і без того, що ці люди називають "економічна свобода"
Виходить, що причина в чомусь зовсім іншому.
А тут – гонка за міражами.
  | 21.02.2009 11:36
Свiдамiт Стрiлець-єсть предложенiє-давайте створимо "комунiзм"як у Китаї
  | 21.02.2009 12:17
Kitaj shaleno rozvyvaetsa kerovano. Dla nyh vtrata tysach ludskyh odynyc ne velyke gore. Strilche ty hochesh takogo rozvytku?
Стрілець   | 21.02.2009 13:15
ANONIM:
Kitaj shaleno rozvyvaetsa kerovano. Dla nyh vtrata tysach ludskyh odynyc ne velyke gore. Strilche ty hochesh takogo rozvytku?
А ви наважитеся сказати, що у нас нема втрат і що у нас відсоток тих втрат менший?! Ну...
  | 21.02.2009 13:21
Якби сралєц не був таким невігласом, то знав би шо процекнти росту жруть тілько свідаміти. Нормальні люди їдять нормальний харч, а не свідомі харчкі і шмарклі.
Никита   | 21.02.2009 15:06
Kitaj shaleno rozvyvaetsa kerovano. Dla nyh vtrata tysach ludskyh odynyc ne velyke gore
Справа навіть не в цьому. Просто – ми НІКОЛИ не зможемо наслідувати китайців, отже, їхній досвід для нас небагато що значить:) Що китайцю здорово – то українцю смерть:))))
Никита   | 21.02.2009 15:08
Хто нам заважае піднятись нагору? ТІЛЬКІ ВЛАДА!
А хто нам заважає поставити собі таку ВЛАДУ, щоб піднятися в гору? ХТО нам заважає це зробити???????
Стрілець   | 21.02.2009 15:23
Никита:
Просто – ми НІКОЛИ не зможемо наслідувати китайців, отже, їхній досвід для нас небагато що значить:) Що китайцю здорово – то українцю смерть:))))
Суть абсолютно не в тому, що вони китайці.
Суть у тому, що економіка може рости й без ліберальних свобод.
Мало Китаю – згадайте Іспанію 50-х років. Коли ще каудільйо Франко правив.
А Іспанія пережмвала економічне чудо.
Це ж вам не надто далекі від нас китайці. Це незрівняно зрозуміліші іспанці.
  | 21.02.2009 15:34
ох i "хронiчнi"ж у вас приклади...К
омунiзм,диктатор ФРАНКО...
Никита,а до чого ота цитата?ми поставили таку владу,i нам iї мiняти,а Вам аж руки чешуться приговорити нас на нового диктатора?
Ви на якi завгодно приклади ладнi?
Никита   | 21.02.2009 15:57
Стрілець:
Суть у тому, що економіка може рости й без ліберальних свобод.
Напевно, може. Але навіщо нам саме ТАКІ приклади наслідувати? Там, де є економічні свободи – там економіка, ЯК ПРАВИЛО, успішна. То чи ж не логічніше наслідувати правило, а не шукати винятків з нього?
Никита   | 21.02.2009 16:04
Никита,а до чого ота цитата?ми поставили таку владу,i нам iї мiняти,
Ось саме до цього! Щоб самим поміняти владу, не чекаючи прінуждєнія к смєнє свідамітской власти на Украінє. А щодо диктатури чи будь-якого іншого обмеження свободи, то це не до мене. Свобода – одна з найвищих цінностей.
Стрілець   | 21.02.2009 16:22
Никита:
А щодо диктатури чи будь-якого іншого обмеження свободи, то це не до мене. Свобода – одна з найвищих цінностей.
Ну і яка ж диктатура у китайців?
Вони що, не можуть вільно вибирати заняття чи місце проживання?
Чи їх примушують у вільний час марширувати на демонстраціях на славу компартії? В чому їхня несвобода?
Може в тому, що не може кожен бажаючий обматюкати свого президента або прем'єра – на вибір?
Це ніби обмеження, але, виходячи з нашого ж досвіду, подумуєш стосовно осмисленості того матюкання і чи справді ти при цьому вільний, чи насправді жертва маніпуляцій...
Никита   | 21.02.2009 16:33
Стрілець:
Стрільче, китайці для мене не приклад. Це взагалі інша цивілізація. До влади вони, наскільки я знаю, завжди ставилися з великою повагою.
Українці є європейцями; я не бачу іншого шляху для України, як наслідувати успішний європейський досвід, враховуючи їхні помилки. Он французи пропонують свої антикризові закони, які успішно діють на практиці; ХТО (чи ЩО) нам заважає ПРОСТО взяти і втілити ці закони в життя?????
Никита   | 21.02.2009 16:35
Вибачте, помилився: не антикризові, а антикорупційні закони. Можна подивитися, я вище лінк надав про це.
Wasil   | 21.02.2009 17:36
вчепились до тих китайців.
Ну і яка ж диктатура у китайців?
Вони що, не можуть вільно вибирати заняття чи місце проживання?
Чи їх примушують у вільний час марширувати на демонстраціях на славу компартії? В чому їхня несвобода?
Бачив на кинофестівалі (Карлови Вари) незалежний китайский фільм. Скажу вам, такого розвитку я не хочу ні за які ковріжкі.
Чому Стрілче не берешь також як приклад розвиток СССР, до війни чи після,? Все як ти бажаешь... либеральних свобод НУЛЬ, єкономічний підьйом дуже високий!