Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 20.11.2013 00:12
Знаєте, футоболіст співає гімн, переживає і грає за Україну! А Ви проводите паралел\ь, аби він грав, співав і переживав за Бандеру...Розумієте, у Вас стирчать комуняцькі вуха, на кшталт – мі говорім...подразумєваєм...Ще недавно вАна була для багатьох Україною, а Ви марите, аби бандера став Україною. Не буде цього! Буде Україна для політичної нації українців, а не для прихильників виключно націоналістів (б). Ось тому Ваша стаття є дуже тенденційною. Я дуже радію за реакцію на матч росіян і дивуюся з другої частини – вона наївна.
Наші сьогодні програли і що? Програла Україна...А Бандера, так він програв давно і остаточно через таких як Ви, які ліплять ідола на голому місці.
Ігор Бурдяк   | 20.11.2013 06:51
Кр-к:
Тобто Ви вважаєте, що шкільні підручники потрібно відкоригувати. Бандерівці повинні у них бути зображені приблизно так, як їх зображав Остап Вишня після десятирічної "відсидки"?
Ігор Бурдяк   | 20.11.2013 07:29
Кр-к:
Ви марите, аби бандера став Україною.
Стаття про ненависть до всього українського у одеському ВНЗ-і.
Теж Бандера винуватий?
У Вашій "політичній нації українців", наскільки я розумію, добре почуваються і професори цього одеського університету, і такі депутати, як Олег Царьов...
"Всё хорошо, прекрасная маркиза"?
  | 20.11.2013 11:50
Я є проти того, що реабілітації не підлягає і, мождиво, не потребує її. Це був рух початку минулого сторіччя, який приніс людству дуже багато негативізму і за що світ заплатив двома світовими війнами. Повторюся, витягувати зараз на світ Божий ці затхлі ідеї може ли провокатор, який остаточно хоче дискредитувати рештки цієї ідеології, особливо коли за це беруться такі особини, як Фаріон, які свій "оголтєлий" націоналізм добряче присмачують брутальністб і відвертим хамством. Плебс раз на це повівся, але дуже швидко очуняв. Але націоналізм це пошесть, яка легко дає рецедиви запалення мізків, особливо молодих, неспокушених душ! Тому, про них потрібно згадувати в підручниках, але без екзалтації.
  | 20.11.2013 11:55
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ви марите, аби бандера став Україною.
Стаття про ненависть до всього українського у одеському ВНЗ-і.
Теж Бандера винуватий?
У Вашій "політичній нації українців", наскільки я розумію, добре почуваються і професори цього одеського університету, і такі депутати, як Олег Царьов...
"Всё хорошо, прекрасная маркиза"?
Ненависть викликає придуркувата активність неонаціоналістів з комуняцьким душком її лідерів. Та Бандера з Лебідем сам би їх длавно "відлюстрував":-) А от саме ця придуркувата "діяльність" Свободи і породжує аналогічну придуркувату реакцію на них.
Ігор Бурдяк   | 20.11.2013 23:45
Кр-к:
"Придуркувата "діяльність" Свободи" провокує таких студентів, як Андрій Бондаренко на конфлікт із керівництвом університету, чи що?
  | 21.11.2013 15:20
Ігор Бурдяк:
Ні, провокує напр. журналістів, як це вчудила "орлиці":-))) І взагалі, у вас взагалі якийсь зоопарк, то поклоняєтесь "тігрюлі", то тепер "орлиці"...Нічого людяного чи людського – суцільні хижацькі інстинкти. Я ж і кажу, що складається враження, що все це робиться зумисно для остаточної дискредитації націоналізму.
Я знаю, що п.Нікіта для цієї курки общипаної під псевдо "орлиця" знайде виправдання навіть коли вона задля карєри і підробляла в КГБ:-)) Такі ви всі "цнотливі" євроінтегратори.
Ігор Бурдяк   | 21.11.2013 16:12
Кр-к:
Не розумію, які у Вас можуть бути претензії до Никити. Він критикує опозицію так само, як і Ви. Єдине тільки, що владу не так дуже любить. Але співчуває їй, НМД безпідставно вважає, що чи не в усіх її бідах винувата саме опозиція.
І чому Ви переводити стрілки на "орлиць-тігрюль"?
Прокоментуйте краще останнє розпорядження уряду:
"Призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною,
Ігор Бурдяк   | 21.11.2013 16:12
з однієї сторони, та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами – членами, з іншої сторони"
  | 21.11.2013 16:53
Стосовно п.Нікіти, то він саме карєрою оправдував Фаріон. Зрештою і Ви були в полоні націоналістичних чар "орлиці". Тому і не дивно, що у Вас нема слів прокоментувати її дикунство. як це назвали журналісти. Але сподіватися від Вас тверезих оцінок є марною справою.
Стосовно "призупинення", то наша апазиція, як і Фаріон, намагаєтесь завжди "вступити" в щось за всяку ціну. Україна вже раз вступила в СОТ за всяку ціну і що? Я переконаний, що зараз і Президент, і уряд пробую також заручитися РЕАЛЬНОЮ підтримкою з боку ЄС, а не тільки якимись туманними і загальними фразами. Їм ніби потрібна бАгіня, а нам потрібна реальна підтримка у протистоянні з Путіним, який доречі вже ніби усвідомив реалії.
Ігор Бурдяк   | 21.11.2013 16:57
Кр-к:
Якщо станеться так, що наступним президентом стане Петро Симоненко (все може бути), то зовсім не здивуюся, як Ви будете тут агітувати нас за входження у союзну з Росією і Білоруссю державу.
Ігор Бурдяк   | 21.11.2013 17:01
Кр-к:
Розпорядження було підписано в той момент, коли Янукович розповідав у Відні журналістам про продовження євроінтеграційного шляху України.

І саме в цей час в Росії президент Володимир Путін заявив що російська сторона готова брати участь у тристоронніх переговорах Росія – Україна – ЄС. Хоча до цього розпорядження Кабміну такої пропозиції не було.

Понятно?
  | 21.11.2013 17:10
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Розпорядження було підписано в той момент, коли Янукович розповідав у Відні журналістам про продовження євроінтеграційного шляху України.

І саме в цей час в Росії президент Володимир Путін заявив що російська сторона готова брати участь у тристоронніх переговорах Росія – Україна – ЄС. Хоча до цього розпорядження Кабміну такої пропозиції не було.

Понятно?
Понятно має стати єврокомісарам, перш за все! Якщо їм розходиться про долю Йулі, то тим гірше для них! Ми що, маємо завалити країну, її економіку, а воеи тільки будуть спостерігати? Колись Хмельницький навіть татар навів і в ясир віддавав для досягнення мети! Держава понад усе!
  | 21.11.2013 17:16
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Якщо станеться так, що наступним президентом стане Петро Симоненко (все може бути), то зовсім не здивуюся, як Ви будете тут агітувати нас за входження у союзну з Росією і Білоруссю державу.
Я не на вечорницях в андріївську ніч, коли дівчата гадають на женихів:-))
Це Ви любитель точити ляси аби про що...
А от про Свободу і її націоналістів хнову у Вас в зобу дьіханье спьорло:-)))
Не бачу, не чую, не скажу??:-))) Ото ж то. Та прийди ця апазиція зі Свободою до влади. то вони б тим "гієнам" і язик і ікла повидерали разом з щелепоами! Досить бачити їх реакцію на публікаці в пресі!
Ігор Бурдяк   | 21.11.2013 17:17
Кр-к:
Держава понад усе!
Ага. Така держава, яку дозволить Путін?