Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4

Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 14:44
Кр-к:
Бурдяк:
?
... а до приходу ненависного вам Януковича, наші громадяни втішалисязаслугами митого рила цього жирного кота і мали свободу пересування, яку тепер втратили? Ой і лукавий Ви пан!
Вельми вдячний за те, що підтвердили мій коментар. Цікаво, як Ви доходите до висновку про моє лукавство...
А тепер по-суті. Є спадкоємство і правонаступність. Спадкоємець повинен іти далі попередника. І уже ні в якому разі не знищувати їхні здобутки. А Янукович це робить. Факт. Про НАТО ми уже говорили. А воно в ув'язці з ЄС. Це розуміли лідери усіх, хто прагнув до ЄС, за винятком Януковича. Може, не хотів розуміти, а може діяв всупереч здоровому глузду.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 14:44
До речі, категоричної вимоги про обов'язковість запису про перспективу членства в проекті угоди не було. Вона появилася лише після тиску "Європи" з приводу переслідування опозиції як "Хід у відповідь". Розумний хід?
А висновок Порошенко влучно підтверджує і Олександр Морозов:
Атмосфера.
Никита   | 26.10.2011 15:22
Ігор Бурдяк:
Вона появилася лише після тиску "Європи" з приводу переслідування опозиції
Тиск "Європи" появився тільки тоді, коли появилося переслідування Юлії Володимирівни Тимошенко.
Поки ЮВТ була на свободі – ніякого тиску "Європи" не було.
Отже, Ваше речення передбачає тезу "Вона-це опозиція". Ви наполягаєте на цьому?

Ви в упор не бачите, що саме подібні тези і не дають змогу частині виборців активно долучитися до протестів проти ув"язнення Тимошенко.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 15:56
Никита:
Ігор Бурдяк:
Тиск "Європи" появився тільки тоді, коли появилося переслідування Юлії Володимирівни Тимошенко.
Ми ходимо по колу. Переслідування ЮВТ почав Янукович, а не "Європа". Він не сподівався, та й я ні, такої реакції світу. Вважаю себе тут некомпетентним. Очевидно, чогось не розумію.
Спроба пояснити таку ситуацію тим, що Європа+Росія мають меркантильну зацікавленість в цій справі не "працює". Бо ж є Америка, Австралія, та й ряд Європейських країн, які незалежні від ціни на російський газ, і водночас це принципові країни, які розуміються на демократії.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 15:57
Ось позиція відомих українських експертів.
Знаю, що Вас вразила підтримка Тимошенко російськими демократами, такими, як Новодворська.
Кисельов є серед цієї компанії "білою вороною", він працює на "інтері" і це багато пояснює.
Розумію Вашу проблему, але нічого не можу порадити.
Никита   | 26.10.2011 17:05
Ігор Бурдяк:
Розумію Вашу проблему, але нічого не можу порадити
Чесно скажу, мене трошки вразила ця Ваша фраза.
Це в мене проблема? і Ви її розумієте?
НМД це в нас усіх проблема, що ми не можемо порозумітися.
Я написав не про Європу і не про Новодворську, а про Вашу окремо взяту фразу, яка має підтекст "Вона – це опозиція".

...Вважаєте, що підтримки "Європи" і Новодворської вистачить, щоб Тимошенко на наступних виборах стала Президентом? Вам не потрібне порозуміння і підтримка своїх співгромадян?
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 17:41
Никита:
У фразі Вона появилася лише після тиску "Європи" з приводу переслідування опозиції
Перше слово "вона" – це категорична вимога про обов'язковість запису про перспективу членства в проекті угоди про асоціацію, а останнє слово "опозиція" – це опозиція. Не я, а Ви прочитали "Вона (Тимошенко) – це опозиція".
І хіба сьогодні йдеться про вибори президента? Йдеться про підписання угоди про асоціацію.
А Ваша проблема НМД та, що з однієї сторони Ви розумієте, що Тимошенко, як один із лідерів опозиції повинна брати участь в виборах, а з іншої – не хочете, щоб вона була лідером всієї опозиції. І шукаєте формулу, яка б примирила ці Ваші бажання.
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 17:41
Ви знаєте, хто (чи вважаєте, що знаєте), хто така Тимошенко. А я ще не знаю, хто така Тимошенко.
Але я на відміну від Вас цим не журюся. Час покаже.
Никита   | 26.10.2011 17:53
Ігор Бурдяк:
не хочете, щоб вона була лідером всієї опозиції
При чому тут хочете-нехочете?
Вона не є лідером всієї опозиції, незалежно від мого або Вашого бажання.
Ваша фраза
дорівнює (є абсолютно синонімічною) фразі
Вона появилася лише після тиску "Європи" з приводу переслідування Тимошенко
Замість прізвища Тимошенко Ви написали слово опозиція.
Отже, для Вас – це абсолютні синоніми. Тобто, "вона – це опозиція".
Але час насправді покаже, who is who
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 18:12
Никита:
Ігор Бурдяк:
Замість прізвища Тимошенко Ви написали слово опозиція.
Отже, для Вас – це абсолютні синоніми. Тобто, "вона – це опозиція".
Але час насправді покаже, who is who
Замість прізвища Тимошенко я написав слово опозиція лише для того, щоб не дратувати Вас лишній раз цим словом. А вийшло навпаки...
Век живи – век учись!
Никита   | 26.10.2011 18:50
Ігор Бурдяк:
Замість прізвища Тимошенко я написав слово опозиція лише для того, щоб не дратувати Вас лишній раз цим словом
)
Ой лі?
Фразу про "переслідування опозиції" можна почути з вуст прихильників Тимошенко через слово на друге.
І команда Тимошенко наполегливо поширює за кордоном саме цей міф – міф про "переслідування опозиції".
Але це так само "правдиво", як і вкинута інформація про "одноголосне рішення канадського парламенту"
Маніпуляції і напівправда – невже сподіваються знову виїхати на цих своїх улюблених кониках?
Ігор Бурдяк   | 26.10.2011 19:19
Никита:
Ігор Бурдяк:
Ой лі?
Маніпуляції і напівправда – невже сподіваються знову виїхати на цих своїх улюблених кониках?
А я справді не знаю, хто така Тимошенко, і не лише стосовно того, лідер чи не лідер, а взагалі, що вона за людина. І головне, якою вона буде, коли вийде на волю. А маніпуляціями займаються всі. І ап. Павло, як Ви зауважили, мав такий "гріх".
Але досить на сьогодні. Бувайте здорові.
Никита   | 26.10.2011 21:08
Ігор Бурдяк:
маніпуляціями займаються всі. І ап. Павло, як Ви зауважили, мав такий "гріх".
Шикарне порівняння!
Можна наочно побачити: все залежить від міри.
Вірніше, співмірності, співвідношення правдивості і маніпуляції, тобто правди і брехні.
Кожний маніпулює, так; – але існує певна межа, яку не можна переходити...
На моє глибоке переконання, Тимошенко її давно вже перейшла.
Никита:
Тримайхвістпістолетом:
Андрію, мені боляче, що ми з Вами опиняємося по різні боки барикади. Так само боляче, як і розбіжності зі Стрільцем.
Але я не можу погодитись з тим, що "Вона – це Україна" (("судять не Юлю, а Україну", "судять не Юлю, а демократію", "тепер уже кінчилась демократія" тощо і тощо).
Як собі хочете, але я з цим примиритися не можу.
Ви про що? Я про Кісєльва, якого сам тричі (три рази перевіряв, а це – 100%) ловив на мухлюванні на його передачі з телефонним голосуванням.
Булгакова читає з Геббельсівною.)
Колупатися в тому, що він скаже – це колупатися в г.

Ну а решта – проекція...
Не прочитаю відповіді, бо на НП майже не буваю.
Можна було б довго ще писати, розкласти все по поличкам, пояснити що до чого, розтерти е... нібито "аргументи і факти":)) в порошок,

але навіщо?

Хто не хоче бачити не побачить, а хто має очі, то і так бачить.
Доля вельми цікаво складає свої пазлі...
Хочете прогноз?
Я. доживає останні місяці, а посприяє в тому хтось з його табору, який буде новим найліпшим другом для Я., але іншого...:Жадібність фраєра погубить.

Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua