Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4

Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Комментарии
  | 25.10.2011 20:03
Дякую. Корисна публикація. Правда мене здивувала фраза Кісєльова: "То есть, вот, рядовой украинец остался без каких-либо надежд на демократическое будущее страны, которые они питали 5-6 лет тому назад." Якась анекдотична ситуація – то розповідав, що другой такой страни нє знаєт, гдє так вольно дишит чєловєк, а тут, бач, "остался без надєжди"...Странно как-то...
Ігор Бурдяк   | 25.10.2011 20:26
Кр-к:
Нічого "странного". Порівняння України з Росією – одна картинка, порівняння з ЄС – цілком інша.
Никита   | 25.10.2011 21:46
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Там, де Кисельов каже про свобобу слова і відсутність тиску на журналіста – там він дійсно порівнює Україну з РФ.
Але коли він каже про втрачені надії на демократичне майбутнє – мова не йде про порівняння з ЄС. Він каже дослівно так:
киевская интеллигенция, по моим наблюдениям, в соотношении 9 к 1-му против Тимошенко, считая ее одной из главных виновниц того, что так называемая Оранжевая революция 2004 года закончилась пшиком, что вот все те надежды, которые возлагали на новую власть, буквально там сотни тысяч киевлян и не только киевлян – людей, которые тогда приезжали в Киев поддержать вот этот вот оранжевый Майдан,
Никита   | 25.10.2011 21:48
оранжевый Майдан, вот, все эти надежды лопнули.
Він порівнює надії на Майдані і відсутність надій сьогодні.
Мінус.
Ну і смердить же від того "журналіста", який працює за бабло.
Привіт Інні Геббельсівній.

Хоч би шкарпетки поміняли чи що...
  | 25.10.2011 22:41
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Нічого "странного". Порівняння України з Росією – одна картинка, порівняння з ЄС – цілком інша.
Ви мене заінтригували, а чого бракує, точніше – яких свобод бракує в Україні у порівнянні з ЄС чи ще краще з США?
Никита   | 26.10.2011 00:31
Кр-к:
Бракує насамперед свободи особистості від держави.
Бракує свободи вільно відкрити свій бізнес і займатися їм так само вільно.
Бракує свободи отримати необхідну довідку (яку в Україні видають ЖЕКи, а у Франції, за відсутністю ЖЕКів – мерії і префектури).
Бракує свободи отримати такі водійські права, які визнають в інших цивілізованих країнах (до речі – російські водійські права тут визнають).
Бракує свободи вільно рухатись по дорогах,без очікування, що тебе "тормозне гаішник".
Бракує свободи мати такий закордонний паспорт, який дає змогу вільно пересуватися в Європі – а на інших континентах вільно отримати необхідну візу...
Це так, навскидку. Можу продовжити.
  | 26.10.2011 00:55
Никита:
Ви не могли би уточнити, як кореспондують ці Ваші свободи з класичними ознаками демократичного суспільства, бо Вас дуже трудно зрозуміти що таке, наприклад, - "свобода від держави"? Це свобода не виконувати державні закони? Знову ж таки "свобода отримати довідку"? В чому проблема, що ЖЕКи не так працюють чи довідки не дають? Але це претензія до самих себе, бо в ЖЕКу сидить той самий "миленький УЦкраїнець"? Може навпаки -забагато "свободи" від культури в народі? Указ видати – люди будьте взаємно ввічливими? Про права, паспорти, візи, то цими наріканнями Ви явно не за адресою! Скажіть французьким "жанам" хай визнають! Хто проти?
Валяйте далі навскидку...бо це поки плач Ярославни
Никита   | 26.10.2011 00:59
Тримайхвістпістолетом:
Андрію, мені боляче, що ми з Вами опиняємося по різні боки барикади. Так само боляче, як і розбіжності зі Стрільцем.
Але я не можу погодитись з тим, що "Вона – це Україна" (("судять не Юлю, а Україну", "судять не Юлю, а демократію", "тепер уже кінчилась демократія" тощо і тощо).
Як собі хочете, але я з цим примиритися не можу.
Никита   | 26.10.2011 01:03
Кр-к:
Пане Кр-ку, свобода – це не абсолютне поняття. Може бути більше або менше свободи.
Якщо Вам свободи в Україні вистачає – марно Вас переконувати або щось доводити.
Це означає тільки одне: Вам тієї свободи, що має людина в Україні, цілком достатньо.
  | 26.10.2011 01:12
Никита:
Пане Кр-ку, свобода – це не абсолютне поняття. Може бути більше або менше свободи.
Якщо Вам свободи в Україні вистачає – марно Вас переконувати або щось доводити.
.
Даруйте, але це не базарні оцінки – більше чи менше. як сказав би Кіса Воробьяніно – торг здєсь неумєстен:-). Є чіткі критерії – свобода слова, свобода віросповідань. свобода пересування, свобода слова, свобода зібрань. Отже якої Вам бракує в Україні? Те, на що Ви нарікаєте, є більше браком культури і взаємоповаги ніж відсутністю свободи! От безкультурні, хамські, нахабні писаки паплюжать кого завгодно – це брак культури, а не свобода. Стосовно віз, так це залежить не тільки чи зовсім не від нас
Никита   | 26.10.2011 01:19
Кр-к:
Знову ж таки "свобода отримати довідку"? В чому проблема, що ЖЕКи не так працюють чи довідки не дають? Але це претензія до самих себе, бо в ЖЕКу сидить той самий "миленький УЦкраїнець"?
У ЖЕКу (так само, як у мерії і префектурі) сидить не просто "маленький українець" або "маленький француз" – там сидить" маленький чиновник".
Свобода громадянина певної держави визначається, зокрема, і тим, чим саме є для нього цей "маленький чиновник": слугою або начальником?
Ось де захована та сама ланка, за яку можна витягнути весь ланцюг.
  | 26.10.2011 01:25
Он наші "фемен"...Як Ви думаєте, яка реакція на форму їх протесту була би в країнах ЄС і США? В Канаді парламентарі прийняли закон, що жінки мають право ходити вулицями міст і сіл цілком з відкритими грудьми. Вибороли собі таке право, але кажуть, що ніхто ним так і не користується. А в США навіть малесенькі дівчатка мають на пляжах мати закриті грудинятка. Така там мораль. А як у Франції з такою формою свободи?
Никита   | 26.10.2011 01:33
Кр-к:
Є чіткі критерії – свобода слова, свобода віросповідань. свобода пересування, свобода слова, свобода зібрань. Отже якої Вам бракує в Україні?
Це не критерії – це різні види свободи.
Мені в Україні бракувало
свободи пересування за межі України,
свободи ведення бізнесу
свободи отримати будь-яку довідку, яка мені потрібна і яку я можу отримати за законом.
А також мені бракувало свободи на дорогах України. Але це я зрозумів уже тепер (у порівнянні. Тут, якщо ти не потрапив в аварію і грубо не порушив правила дорожнього руху – тебе ніхто не зупинить. Ти справді почуваєшся вільним на дорозі)
Никита   | 26.10.2011 01:40
Кр-к:
А в США навіть малесенькі дівчатка мають на пляжах мати закриті грудинятка. Така там мораль. А як у Франції з такою формою свободи?
)))))
От із цим у Франції все ОК.
Будь-яка жінка має право і може вільно ним скористатися – на пляжі вдягати тільки трусики.
А грудинятка, як Ви кажете, може не прикривати.
Вам це не подобається??????????
???
Якщо так, то чому????

Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua