Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
6

Голосов "против"
2

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 15:37
... якщо авторитарні режими заганяють народи в глухий кут без чесних виборів і свободи слова, то народи не завжди і не всюди, на превеликий жаль, знаходять собі інший шлях. Навпаки, дуже часто народи десятиліттями і навіть століттями так і нидіють у тому глухому куті – без виборів і без свободи слова, а отже, і без всякої надії
Відродження тоталітар. ХХ ст-тя неможливе. Рос. варіант спрацьовує, бо там розроблена одна всеохоплююча ідеологія, якою вдається маніпулювати масовою свідомістю переважної більшості населення. В Україні НМД це не спрацює, бо:
1. Немає такого варіанту ідеології, яка об'єднала б більшість українців.
2. Немає достатніх запасів нафти і газу
Vladimir   | 17.07.2011 16:08
Она просто не добавила то, что имела в виду. Что честные и справедливые выборы – это выборы. на которых побеждает Тимошенко. Все остальные выборы – нечестные и несправедливые.
Тимошенко – естественный продукт столетий без выборов и демократии.
Никита   | 17.07.2011 18:15
Ігор Бурдяк:
Відродження тоталітар. ХХ ст-тя неможливе. Рос. варіант спрацьовує, бо там...
Гаразд, але є інша загроза: консервація того стану, в якому Україна знаходиться зараз: корумпована олігархічна недодемократія, країна другого світу. Тимошенко права у тому, що без вільних виборів практично неможливо вийти з цього стану. А також і відомо: хто не рухається вперед – рухається назад. Отже, це буде не консервація, а погіршення...
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 18:33
Никита:
Останні соціологічні дані кажуть, що умовно кажучи помаранчевий табір має перевагу. Можливо, через рік він буде мати ще більшу перевагу. Але навіть якщо будуть вільні вибори за збалансованим законом, і помаранчеві реально здобудуть більшість в парламенті, то навряд чи ту більшість вони зможуть використати. Бо помаранчеві БЮТ з однієї сторони і НУ, УНП (теж помаранчеві) з іншої навряд чи зможуть домовитися. Влада ПР буде тривати до кінця президентської каденції і ситуацію можна буде змінити лише в 2015 році.
Никита   | 17.07.2011 18:33
Vladimir:
Я думаю, що зараз дії Тимошенко, навіть незалежно від її істинних прагнень і бажань, можуть мати позитивний вплив саме на збереження виборчої демократії і свободи слова. А Ви думаєте, що її протистояння чинній владі не матиме жодного позитивного ефекту?
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 18:39
Никита:
Vladimir:
Я думаю, що зараз дії Тимошенко, навіть незалежно від її істинних прагнень і бажань, можуть мати позитивний вплив саме на збереження виборчої демократії і свободи слова. А Ви думаєте, що її протистояння чинній владі не матиме жодного позитивного ефекту?
Я згоден з Вами. Позитивний ефект є. А був би ще більший, якби не настирливе повторення Турчинова і інших адептів від БЮТ про те, що Тимошенко – єдиний реальний лідер опозиції.
Никита   | 17.07.2011 19:28
Ігор Бурдяк:
Не думаю, що Турчинов і Ко настирливо повторюють щось таке, що суттєво відрізняється від "вчення" Юлії Володимирівни. На те вони й адепти)
Victoria   | 17.07.2011 19:40
+
Гарну картинку знайшов. Пасує.
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 19:52
Никита:
Ігор Бурдяк:
Не думаю, що Турчинов і Ко настирливо повторюють щось таке, що суттєво відрізняється від "вчення" Юлії Володимирівни. На те вони й адепти)
Так, звичайно. В НУ інше атмосфера. Там можна мати свою думку. Та й єдиного "вчення" і лідера там, здається, немає.
  | 17.07.2011 19:56
Ігор Бурдяк:
Никита:
Останні соціологічні дані кажуть, що умовно кажучи помаранчевий табір має перевагу. Можливо, через рік він буде мати ще більшу перевагу. Але навіть якщо будуть вільні вибори за збалансованим законом, і помаранчеві реально здобудуть більшість в парламенті, то навряд чи ту більшість вони зможуть використати. Бо помаранчеві БЮТ з однієї сторони і НУ, УНП (теж помаранчеві) з іншої навряд чи зможуть домовитися. Влада ПР буде тривати до кінця президентської каденції і ситуацію можна буде змінити лише в 2015 році.
Халва...Халва...
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 20:09
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Никита:
Халва...Халва...
Халва, халва!
Стрілець   | 17.07.2011 20:42
Плюс.

Стосовно другого світу – помилка.
Перший світ – США і ще купка мікродрібноти-прилипал.
Другий світ – це Німеччина, Франція і т.д.
А третій – всі інші, що не влазять у "золотий мільярд"

Ну а стосовно Тимошенко -
мабуть таки слід було раніше думати
про її ВІДНОСНУ корисність.
Никита   | 17.07.2011 20:44
Victoria:
)
Дякую, що оцінила! Картинка багатозначна...
Ігор Бурдяк   | 17.07.2011 21:11
Никита:
Victoria:
)
Дякую, що оцінила! Картинка багатозначна...
Але здається однозначно владу передавати поки-що нікому.
Никита   | 17.07.2011 21:14
Стрілець:
Перший світ - країни-володарі, що можуть активно впливати на на світ поза власними кордонами. Це США, країни ЄС і сьогодні це безперечно Китай. Це суб"єкти міжнародної політики.
Третій світ - бідні країни Африки, Азії і Лат.Америки, пасивні об"єкти політики країн Першого світу.
А між цими двома є Другий світ - ні те, ні се. Це не правові держави, але й про бєспрєдел тут не йдеться. Економіка неконкурентноздатна, але так-сяк може прогодувати населення (не звертаючись по гуманітарну допомогу до країн Першого світу). Демократія тільки на рівні виборів, але центральна влада все ж таки вимушена зважати на електорат.
А взагалі це тема для окремої статті