Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
нові гасла   не передвибірна кампанія
6
Рейтинг
6


Голосов "за"
6

Голосов "против"
0

Комментарии
Beware   | 28.09.2010 00:14
"УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ – ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ!"

"ГРОМАДЯНИНУ УКРАЇНИ! ДОСКОНАЛІШЕ ВИВЧИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ!"

"ОЧИСТИМО УКРАЇНСЬКИЙ ІНФО ПРОСТІР ВІД СУРЖИКУ ТА ПОПСИ" (тоді б треба видалити і мою статтю)))

"ГЕТЬ ЗАМШІЛУ ШАРОВАРЩИНУ З СУЧАСНОЇ КУЛЬТУРИ"

"УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ ШУКАЄ СУЧАСНУ ІДЕНТИФІКАЦІЮ"

"ГІДНІ ЗАРПЛАТИ ТО НЕОБХІДНА УМОВА ЯКОСТІ НАЦІЇ"
Beware   | 28.09.2010 00:26
"ПОПІВ З ПОЛІТИКИ ГЕТЬ!"

і, мабуть таки, "РОЗСЕКРЕТИТИ ТАЄМНИЦІ СССР!"

"ВИВІРИТИ ІСТОРІЮ ІСТОРИЧНИМИ ДОКУМЕНТАМИ"

"ПРИПИНИТИ ПОВЧАННЯ РАДЯНСЬКИХ СЕКСОТІВ ТА МОСКАЛІВ. ГЕТЬ З ЗМІ!"
Львів'янка   | 28.09.2010 07:12
"КРАДІЯМ КОМУНАЛЬНОГО – ТЮРЬМИ"
****
От як виконати???
Будинок якому 29 років передається по-руках воконком-балансоутримувач-виконавкць...створено ланцюжок безвідповідальних структур.
От ТАК можна раптом прокинутись і взнати що тебе продали в "Сигнапур" рабом разом із будинком.
Балонсоутримувач ЛКП (комунальне підприємство) раптом наймає ТзОВ виконавцем послуг...
Запитання- необхідність? Де прокуратура?
****
Щановне товариство по такі ж схемі грабували заводи і знищили виробництва.
Зараз така ж схема запускається в сферу ЖКГ для зручності пограбування і перерозподілу людей разом із будинками.
***
Від ГАСЕЛ до ДІЙ!!!! (головне гасло!)
Вас-иль   | 28.09.2010 08:31
Ура, таваріщі!
Никита   | 28.09.2010 10:37
О роде суєтний, проклятий, коли ти видохнеш?

(гасло для пікетування чиновників і держслужбовців, що "втратили довіру")
Dubito   | 28.09.2010 11:18
А что, нелохая форма. И с содержанием в основном согласен. +
Львів'янка   | 28.09.2010 11:55
Никита:
О роде суєтний, проклятий, коли ти видохнеш?

(гасло для пікетування чиновників і держслужбовців, що "втратили довіру")
Зараз повторюються роки "азаровщини"!!!
Тільки що дзвонив "податківець" із вимогою прийти на співбесіду по збільшенні платежів "податок із доходів фіз. осіб"?
На моє запитання: де брати грошей в постійно грабованій державі?
Лише мичав в слухавку і говорив що від нього нічого не залежить, якщо не ВІН то прийде другий!!!!
От потрібно придумати ТАКЕ гасло щоб "вони" вічно вчорашні ніколи не могли повернутись.
Суд, судилище, розп"яття, знищення задля майбутнього...

(Перепрошую за емоції, але "вони" самі просяться...)
Никита   | 28.09.2010 13:04
Львів'янка:
Для податківців пропоную наступне:

Ви – розбойники неситі,
Голодні ворони.


...Схаменіться! будьте люди,
Бо лихо вам буде.
Львів'янка   | 28.09.2010 14:24
Зараз відбувається незворотні процеси!!!
Кожного тижня це регрес...
Beware   | 28.09.2010 18:36
Прокльони – то не гасла, панове та пані!)))))))))))
Beware   | 28.09.2010 18:41
Від ГАСЕЛ до ДІЙ – оце мені подобається. Хоч, всякі гасла є дійними, навіть самі екстравагантні. І, загалом, кожному свої гасла. Бо ми ж не іншим роботу придумуємо (хоча, допомога то справа чудова), ми шукаємо єдинодумників та реалізаторів, тактиків та стратегів, але спочатку вирішимо, чого бажаємо та жадаємо. Загалом – дякую за підтримку! Пішла працювати. Bye:-)
Никита   | 28.09.2010 19:38
Beware:
Прокльони – то не гасла, панове та пані!)))))))))))
А сама? кожне друге гасло – починається з геть. Геть: попів, ЗАМШІЛУ ШАРОВАРЩИНУ, ПАТЕРНАЛІЗМ ДЕРЖАВИ, РАДЯНСЬКИХ СЕКСОТІВ ТА МОСКАЛІВ.

Добре, тоді я напишу так:
Геть – розбойники неситі,
Голодні ворони!


Універсальне узагальнююче гасло.
Beware   | 29.09.2010 06:40
Никита:
:-)
На мій смак, з уривку прикарпатської казки:
ось зберу я людей, і прийдемо ми до вашого палацу та виженемо вас, і пси вам марша заграють!