Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
схрещений з москалем
2
Рейтинг
2

Голосов "за"
6

Голосов "против"
4

Комментарии
Маєте пляц на випадок чого...
Вас-иль   | 29.12.2009 09:16
Тримайхвістпістолетом:
" що він завдав своєю діяльністю величезної шкоди Україні, не буду розписувати – нема сенсу"
Розпишіть. Цікаво.
Vakula   | 29.12.2009 09:17
УКРАИНЕЦ!Давай,в канун Дня Крещения,устроим жЮле День Успения,хи-хи...!.

Україна гарує,
А ВАНА її гвалтує,хиі-хі...!.

И ЮдиТ из Хабада,
И Турчинов-пастор,
А Медведчук-прокурор...
Украине НЕ надо...!.
Пристально вглядитесь
В их хитрые лица-
И нам Украина
Будет только сниться,хи-хи...!.
Wolivan   | 29.12.2009 19:44
У 90-х ми зарплату мільйонами вже отримували і хто від того багатим ставав? А коли "багаті поділяться з бідними" (процент заробітньої плати у ціні товару збільшити з 5-8% до 40-50, мінімум у 5 разів збільшити) – це вихід. І хто це зробить?
Вас-иль:
Розпишіть. Цікаво.
Розписували сухі інформповідомлення новин протягом каденції. Діяльність на посаді залишає слід на країні – сподіваюсь, не заперечуєте? Зараз кінець каденції – і що? Бажаний гість у країнах, з якими маємо тісні економічні стосунки? (навіть у Польщі...) Всередині країни все добре – відповідно до сфери відповідальності? Починаючи з прокурора?
Принаймі, чому бандити не в тюрмах, я знаю – мав нахабство спитатися.
Ще багато чого Вам можуть розповісти люди з Вашої вулиці – колишній його електорат.
Багато друкувати не маю як, я ще статтю не дописав планову, але якщо хочете дізнатися детальніше, то запрошую на чашку кави – розпитаєте.
Vakula:
УКРАИНЕЦ!Давай,в канун Дня Крещения,устроим жЮле День Успения,хи-хи...!.
Агоав, стара порохня, скажи –
скільки Вакул треба, щоб вкрутити жарівку?
Та яка різниця, гімняре – скільки б не було, все одно роботу ніколи не закінчують.

Цибулі Хатинський із Чахликівська (Å)

Пристально вглядитесь
В их хитрые лица-
И нам Украина
Будет только сниться,хи-хи...!.
А я то думаю, чого на Вас лиця нема – самі кліпси! От хитрюган, замаскувався і снить...
Wolivan:
Колишні комуністи і рекетири (ті, що вижили по поділах). Якщо в загальному, то ті, що руками фізично не працювали...
Щодо "багаті поділяться з бідними", то це доволі тонке і складне питання – у мене є книжка американського економіста, де схожий розділ є, правда згідно місцевих особливостей – про мінімальну зарплату (погодинну).
Цитата:
Урядова політика повинна спрямовуватися не на встановлення обтяжливих вимог щодо підприємців, а на впровадження законів, які сприяли б прибуткам, заохочували підприємців розвивати виробництво, інвестувати у поліпшення механізації, збільшення продуктивності праці.
Там багато що пише, і все взаємозв*язане.
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua