Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

2012 – черговий апокаліптичний обман

1
Рейтинг
1

Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Фільм "2012" хоча й вражає новітніми спецефектами, проте дивує відсутністю елементарного знання Біблії в Голівуді, адже про дату другого пришестя Христа, що й буде кінцем світу, людям не відкрито.

2012 – черговий апокаліптичний обман
Фільм "2012" хоча й вражає новітніми спецефектами, проте дивує відсутністю елементарного знання Біблії в Голівуді. Сам Голівуд (holy – "святий", wood – "садок") асоціюється з древнім поганським звичаєм приносити ідольські жертви у так званих "святих" садках. Чи не наповнені голлівудські матеріали язичницькими віруваннями та ідеями, які суперечать Святому Письму? Аналізуючи весь потік інформації, який йде з Голівуду, пересвідчуємось, що це справді так. Не є винятком і фільм "2012", аналіз якого з точки зору Святого Письма цілком підтверджує цю думку.

По-перше, в Святому Письмі написано, що всесвітнього потопу на Землі більше не буде: "І сказав Бог до Ноя та до синів його з ним, кажучи: А Я, ось Свого заповіта укладаю Я з вами та з вашим потомством по вас. І з кожною живою душею, що з вами: серед птаства, серед худоби, і серед усієї земної звірини з вами, від усіх, що виходять з ковчегу, до всієї земної звірини. І Я укладу заповіта Свого з вами, і жодне тіло не буде вже знищене водою потопу, і більш не буде потопу, щоб землю нищити. І Бог промовляв: Оце знак заповіту, що даю Я його поміж Мною та вами, і поміж кожною живою душею, що з вами, на вічні покоління: Я веселку Свою дав у хмарі, і стане вона за знака заповіту між Мною та між землею. І станеться, коли над землею Я хмару захмарю, то буде виднітися в хмарі веселка. І згадаю про Свого заповіта, що між Мною й між вами, і між кожною живою душею в кожному тілі. І більш не буде вода для потопу, щоб вигубляти кожне тіло. І буде веселка у хмарі, і побачу її, щоб пам'ятати про вічний заповіт між Богом і між кожною живою душею в кожному тілі, що воно на землі. І сказав Бог до Ноя: Це знак заповіту, що Я встановив поміж Мною й поміж кожним тілом, що воно на землі" (Буття 9:11-17).

По-друге, Земля в кінці буде знищена не водою, а вогнем: "Бо сховане від тих, хто хоче цього, що небо було напочатку, а земля із води та водою складена словом Божим, тому тодішній світ, водою потоплений, згинув. А теперішні небо й земля заховані тим самим словом, і зберігаються для огню на день суду й загибелі безбожних людей. Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день! Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття. День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, рунуть, а земля та діла, що на ній, погорять..." (2 Петра 3:5-10).

І, найголовніше, – про дату другого пришестя Ісуса Христа, що й буде кінцем світу, людям не відкрито. В Матвія 24:36 написано: "А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, лише Сам Отець." З Святого Письма ми знаємо тільки ознаки, які передуватимуть цій події. Мине не так вже й багато часу, і ми всі станемо свідками того, що теорія кінця в 2012 році, як і всі попередні невдалі спроби встановлення дати кінця світу, ще раз підтвердить істинність слів Господа і безглуздість людських спроб братись за те, що не входить в їхню компетенцію. Адже згідно Святого Письма не дата пришестя має цікавити людей, а особисте приготування до зустрічі з Господом.

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua