Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
22
Рейтинг
22


Голосов "за"
23

Голосов "против"
1

Комментарии
Киянка   | 25.10.2008 23:08
Розумію Ваше занепокоєння. Але щодо творення спільноти УН на НП – це не сепарація:) й навіть не самовизначення (воно вже й так було), а скоріше кооперація ряду авторів для більш ефективної та узгодженої спільної діяльності.

Давайте будемо всі обережнішими з визначеннями дій та намірів інших:)
Юрій Самсон   | 25.10.2008 23:14
Пані і Панове націоналісти і всі здравомислячі українці!
Наполегливо рекомендую дискутувати по суті статті:
Проблема в тому, що наші вороги після відомої фрази Путіна про неминучий розпад УКраїни почали діяти на його виконання.Всіма методами. Зокрема, й постійним повторюванням для різних аудиторій різним манером"розкол України".
І націоналісти легко на ці дискусії про те, чого не існує купуються.
Шановна Киянко!
При всій повазі до того, що для Вас цінна Ваша ідея окремої спільноти на НП,я не відмовлюсь від твердження,що йдеться про гето. І при тому добровільне. Я в нього не піду.
Не для того ми стільки часу і зусиль витартили, аби НП не стало хандусенківсько-ковалівсько-маркасянівсь
Юрій Самсон   | 25.10.2008 23:16
Красно всіх прошу, давайте помислимо над проблемою в викладеній статті, а не просто поспілкуємось між собою
Проблема горяча. Дозволю самоцитату:
судячи по коментарям націоналістів до статті Dubito, а також по готовності деяких наших однодумців до "сортування" та "сепарації" від суспільства – МИ НЕ ГОТОВІ ПРОТИСТОЯТИ ЦИМ НОВИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРИЙОМАМ проти нас.

Давайте це і обговоримо.
Згода?
Никита   | 25.10.2008 23:19
Юрій Самсон:
МИ НЕ ГОТОВІ ПРОТИСТОЯТИ ЦИМ НОВИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРИЙОМАМ проти нас.
Але ж протистояти будь-чому краще таки в спільноті – гуртом і батьку бити добре!
Киянка   | 25.10.2008 23:27
Юрій Самсон:
Шановна Киянко!
При всій повазі до того, що для Вас цінна Ваша ідея окремої спільноти на НП,я не відмовлюсь від твердження,що йдеться про гето. І при тому добровільне. Я в нього не піду.
Не для того ми стільки часу і зусиль витартили, аби НП не стало хандусенківсько-ковалівсько-маркасянівсь
Ну от, Ви знов за мене вирішили – що для мене цінно: (
Для мене цінні більш злагоджені об"єднані зусилля однодумців. Цього можна досягати в різний спосіб, кооперація – один із них.

Щодо нових (відносно) технологій: можливо, Ви описали одну з них. Варто врахувати.
Киянка   | 25.10.2008 23:27
Юрій Самсон:
Шановна Киянко!
При всій повазі до того, що для Вас цінна Ваша ідея окремої спільноти на НП,я не відмовлюсь від твердження,що йдеться про гето. І при тому добровільне. Я в нього не піду.
Не для того ми стільки часу і зусиль витартили, аби НП не стало хандусенківсько-ковалівсько-маркасянівсь
Ну от, Ви знов за мене вирішили – що для мене цінно: (
Для мене цінні більш злагоджені об"єднані зусилля однодумців. Цього можна досягати в різний спосіб, кооперація – один із них.

Щодо нових (відносно) технологій: можливо, Ви описали одну з них. Варто врахувати.
Никита   | 25.10.2008 23:35
Юрій Самсон:
Не для того ми стільки часу і зусиль витартили, аби НП не стало хандусенківсько-ковалівсько-маркасянівсь
Останнім часом НП було не набагато кращим. Згадайте, що висіло на сторінці НАЙБІЛЬШЕ КОМЕНТАРІВ, або графоманські дописи, що миттєво відтиснили Вашу статтю від 22 жовтня.
ЗаХар   | 25.10.2008 23:37
А Юрій таки справжній українець – ніяких об*єднать – анархічний індивідуалізм фор єва?
ЗЕРО   | 25.10.2008 23:38
Однозначно +,дуже детально і чітко викладені позиції,єдине,що після цієї статті пан Dubito перетвориться на Козлярського.Я б не хотів.
Wasil   | 25.10.2008 23:43
Дуже, добре автор написав о ситуаціі, ну а щож можеме робити у відповідь на провокаціі з севера?
Ekain   | 25.10.2008 23:56
Але як філолог дозволю собі припустити, що такі українізми взагалі не характерні для тих, хто вважає себе російськомовними (направду таких практично в Україні немає, а їх анклави зустрічаються, як не дивно, у Львові, де вороже (по-справжньому) ще з їх НКВДиської молодості для них середовище створювало справжній бар'єр.
Та ні,Ви не праві,Юрію.Саме на півдні вживають.Навіть етн.росіяни.Вважають, що українські слова емфатичніші.Я колись сам так робив,а потім мене це почало дратувати,бо насправді укр.слова нормальні,емфатичними їх робить той,хто їх вживає.Росіяне підхоплюють укр.емфазу з всіляких сердючок, де наша мова лише для колориту.Тому й сприймають її як жаргон,а не мову
Ekain   | 26.10.2008 00:02
Для цього спочатку роблять "затравку", лагідну таку, навіть зворушливу. І судячи по коментарям націоналістів до статті Dubito, а також по готовності деяких наших однодумців до "сортування" та "сепарації" від суспільства – МИ НЕ ГОТОВІ ПРОТИСТОЯТИ ЦИМ НОВИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРИЙОМАМ проти нас.
Я не беру на себе сміливість розшифровувати мотивацію пана Дубіто.Але його погляди схожі на те,що я чую від своїх земляків-етнічних росіян.Вони люди непогані,більшість демократично налаштовані.Але розгубились у сучасності.Росія їм начебто має бути рідною,але багато з них її не знають (мою маму вивезли з Росії,коли вона ще й до школи не ходила,напр.), путінізм не всім симпатичен.
Далі буде
Ekain   | 26.10.2008 00:06
Продовження.
Україна, така як склалась після 91-го, на жаль, нічого таким людям не може запропонувати. Етнічним українцям також не дуже щось пропонує. Ось кожен сам для себе виводить свою власну національно-мовну політику. У мене нема відповіді, як допомогти нашим співвітчизникам-росіянам знайти себе. Самім бт собі дати раду. Але питання це треба обговорювати.Не треба нам створювати в Україні собі ворогів, виштовхуючи до путіністів тих, хто в цілому досить приязно або нейтрально до нас налаштований.
Ekain   | 26.10.2008 00:12
Новим технологічним прийомом ворожих пропагандистів можливо буде спроба впливу на світських, демократично налаштованих етнічних росіян або українців-інтернаціоналістів. Комуно-православна шовіністична пропаганда вочевидь не спрацювує, маси за нею не йдуть. Тому зараз почнуть загравати іншим чином: розповідаючи про права людини, демократію, які нібито націоналісти утискають.
Никита   | 26.10.2008 00:15
Юрій Самсон:
я зрозумів, чому підсвідомо був від початку проти "сепарації" націоналістів на цьому сайті. Та звісно, ж це цілком лягло б лінію того, чого хочуть наші недоброзичливці – роз'єднати!
Ні, ну все-таки, Юрію – ми ж, навпаки, – хочемо об"єднатися! В чому Ви бачите оце "роз"єднати"? З НП ми не пійдемо, а тут будемо підтримувати одне одного, – це виключно єднання!