Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Обличчя стихії

FidelKaryj | 11.07.2008 10:08

2
Рейтинг
2

Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Про обличчя буревію у Львові

В понеділок 23 червня, десь о 16:00 я мило спілкувався з колегами по роботі. За вікном була похмура погода, але раптом вона змінилася на страшну негоду: сильний порив вітру закрив вікно, з неба почали литися щедрі потоки води, раптом згасло світло. Тоді всі зрозуміли, що стихія розгулялася не на жарт.

Темними коридорами я швидко побіг по відеокамеру (оскільки працюю оператором) підсвічуючи дорогу мобільним телефоном. Знайшовши її в темряві кабінету я вийшов на вулицю і почав знімати грізне явище: вода лилася з ринв потоками, люди миттєво промокали на проливному дощі, дерева прогиналися від сильного вітру, а вишка Високого Замку заховалася за сірою пеленою.

Про наслідки катастрофи всі ми прекрасно знаємо – Буревій наніс Львову багатомільйонні збитки і забрав життя кількох людей, але крім матеріального аспекту, цей шторм мав ще й містичний вимір.

Багато людей які дивилися на небо підчас негоди могли бачити величезні очі, які світилися льодяним сяйвом. Інші бачили обличчя яке безпристрасно споглядало руйнування Львова. Сьогодні мені довелося побачити ці очі на телефонному відеозаписі.

На жаль фотографій цього загадкового обличчя мені не вдалося знайти в Інтернеті, але багато людей знають про це явище, якщо ви маєте якісь відомості про обличчя стихії то прошу написати у відгуках, дати лінки на відповідні світлини чи відео, тоді стане ясно чи це була кара небес, масова істерія чи проста фальшивка.

© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua