Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
-14
Рейтинг
-14


Голосов "за"
5

Голосов "против"
19

Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?

| 3.05.2008 11:23
Еще одно мнение о языковом вопросе в Украине, в добавление к уже прозвучавшим, в рамках дискуссий на эту тему на страницах "НП".
Комментарии
  | 5.05.2008 13:31
Александра:
А я про цитату классика. Узнали? Есть у него совесть?
.
А відповідь на тестове запитання – яка у нас найменша нацменшина?
Яка друга знизу? Третя? Вони, між іншим теж із якоюсь мовою народжувались. І українці теж. Коли вони приїжджали всі віки в той Чугуїв, наприклад – їх хоч питали, з якою? Де там...
А тепер, коли держава, накінець-то, подбала, щоб і українець в Україні міг знайти школу з рідною мовою – ой гвалт, права людини, демократія!
Та до лампочки вам всі права всіх людей, крім вас, якщо ви тестове питання навіть не помітили!
Про совість я говорю, Олександро!
Стрілець
Александра   | 5.05.2008 13:48
Государство уже постаралось, и очень хорошо постаралось, что бы школьники в Киеве НЕ ИЗУЧАЛИ русский язык. (82% не учат даже в виде факультатива).
А так – 70 лет учили украинский язык и украинскую литературу в КАЖДОЙ ШКОЛЕ, И литературу украинскую учили не в переводе.
  | 5.05.2008 13:50
Стрілець:
Ех, якби це справді була "спєшка"...
Насправді за 17 років аж надто мало змінилося, все йде неймовірно повільно.
Возможно надо было еще тогда, в 1991, перед референдумом, официально огласить о необходимости государственной политики по притеснению русского языка. Или тогда нельзя было?
Александра   | 5.05.2008 13:55
Владислав | 5.05.2008 13:50 – присоединяюсь.
Или референдум по созданию этнического государства.
Нет, помню лозунги Руха. Неужели Вы, Стрелец, из забыли?
  | 5.05.2008 13:58
Александра:
Государство уже постаралось, и очень хорошо постаралось, что бы школьники в Киеве НЕ ИЗУЧАЛИ русский язык. (82% не учат даже в виде факультатива).
.
А скільки % НЕ ВИВЧАЮТЬ французьку, арабську, іспанську і т.д.?
Ні, слова про совість залишаються для вас абстракцією. Ви продовжуєте все в тому ж дусі – ой, у нас були таааакі привілеї, а тепер їх обмежують, забирають. Ой, права людини!!!
Та не права у вас забирають, а сам ПРИВІЛЕЇ, уясніть різницю!
Ну чого раптом українці в Україні ПОВИННІ знати російську, якщо росіяни в Росії українську знати НЕ ПОВИННІ?
Принцип взаємності, шановна!
  | 5.05.2008 14:02
Владислав:
Возможно надо было еще тогда, в 1991, перед референдумом, официально огласить о необходимости государственной политики по притеснению русского языка. Или тогда нельзя было?
Не "прітєснєнію" а всього лиш обмеженню непомірних привілеїв.
Ви здатні зрозуміти різницю? Напевно здатні, але ще певніше, що черговий раз "не помітите" питання. Або черговий раз чергову казочку розкажете.
  | 5.05.2008 14:07
Александра:
Нет, помню лозунги Руха. Неужели Вы, Стрелец, из забыли?
Чому ж пам'ятаю.
І той, що росіянам в Україні має бути краще, ніж у Росії.
Він якраз повністю виконаний, нема ж жодної хоч злегка помітної еміграції росіян на "історічєскую родіну". І відсоток росіян у владі куди як більший, ніж їхній відсоток у населенні.
Непогано, отже, влаштувались.
Та все комусь нейметься. Натура вже така, яка там совість...
  | 5.05.2008 14:08
Стрілець:
Інша справа, що такі, як Владислав навіть міліграма навіть дуже неправедно нажитого віддавати не хочуть.
Настільки, що награбоване кинулись захичати закликами до демократії.
Комічно, звичайно, але на що не підеш, коли жаба й ненависть душать...
Стрілець, я начинаю переживать о состоянии Вашего здоровья. Нет, забавно конечно читать что я (и такие как я) что-то неправедно нажили (награбили) более того – защищают награбленное (что-то очень маленькое, потому как в миллиграммах измеряется, но наверно очень ценное, раз Стрілець обратно требует) и отдавать не хотят, но, не примите за хамство, может Вам не большой отдых пошел бы на пользу?
  | 5.05.2008 14:13
Стрілець:
Не "прітєснєнію" а всього лиш обмеженню непомірних привілеїв.
Ви здатні зрозуміти різницю? Напевно здатні, але ще певніше, що черговий раз "не помітите" питання. Або черговий раз чергову казочку розкажете.
Лихо, Стрілець! Учиться на родном языке это оказывается безмерная привелегия!
  | 5.05.2008 14:18
Владислав:
Стрілець, я начинаю переживать о состоянии Вашего здоровья...не примите за хамство, может Вам не большой отдых пошел бы на пользу?
Владислав, не демонструйте аж так явно чи то наївність, чи то невміння дискутувати, чи то повне незнайомство з суперником.
Хто на НП мене краще знає – той знає, що я на такі "прийомчики" не ведусь, воно мені смішно тільки.
Тож не засмічуйте марно ефір.
  | 5.05.2008 14:25
Владислав:
Стрілець:
Не "прітєснєнію" а всього лиш обмеженню непомірних привілеїв.
Ви здатні зрозуміти різницю? Напевно здатні, але ще певніше, що черговий раз "не помітите" питання. Або черговий раз чергову казочку розкажете.
Лихо, Стрілець! Учиться на родном языке это оказывается безмерная привелегия!
Таки так – чергова казочка з фінтом убік.
Він ніби не зрозумів суті питання. Мабуть 1996 року народження, а не 1966.
Юний іще дуже, важко зосередитись і тримати в голові більше одного речення. Тому відповідає на якесь одне або й на обривок. По вибору, який обривок йому зручніший.
  | 5.05.2008 14:29
Владислав:
привелегия!
Між іншим, Владислав, ви що, схильні до олбанської? Чи теж родом із "абрусєвшіх"?
Бо то для них характерно – писати у слові "привілегія" Е замість другого І.
Це, в принципі, істотний момент для зрозуміння психології ваших прагнень.
Адже відомо, що справді росіяни куди як спокійніші в цих питаннях, ніж "абрусєвшіє"
  | 5.05.2008 14:54
Стрілець:
Владислав, не демонструйте аж так явно чи то наївність, чи то невміння дискутувати, чи то повне незнайомство з суперником.
Хто на НП мене краще знає – той знає, що я на такі "прийомчики" не ведусь, воно мені смішно тільки.
Тож не засмічуйте марно ефір.
Ну что Вы, Стрілець, я с искренней заботой, а там дело Ваше.
  | 5.05.2008 15:01
Стрілець:
Таки так – чергова казочка з фінтом убік.
Він ніби не зрозумів суті питання. Мабуть 1996 року народження, а не 1966.
Юний іще дуже, важко зосередитись і тримати в голові більше одного речення. Тому відповідає на якесь одне або й на обривок. По вибору, який обривок йому зручніший.
Ну так а Вы поясните суть вопроса, и за одно расскажите, что это я, и такие как я, украли и не отдаем?
  | 5.05.2008 15:06
Стрілець:
Між іншим, Владислав, ви що, схильні до олбанської? Чи теж родом із "абрусєвшіх"?
Бо то для них характерно – писати у слові "привілегія" Е замість другого І.
Це, в принципі, істотний момент для зрозуміння психології ваших прагнень.
Адже відомо, що справді росіяни куди як спокійніші в цих питаннях, ніж "абрусєвшіє"
Нет Стрілець, это просто опечатка, я надеюсь Вас не удивит, если я скажу что сейчас работаю и параллельно веду с Вами дискуссию. Но за каждую свою ошибку я готов перед Вами извиниться, если, конечно, это Вам нужно.