Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
3

Голосов "против"
3

Комментарии
  | 24.04.2012 12:48
""Я справді не маю що сказати, бо ми ще не маємо цих проблем. Тому я ніколи над цим не задумувався"
Я дуже сумніваюся у щирості цієї відповіді...Блаженніший дуже гарно висловився стосовно збоченців. Так, можливо хтось і є з них "вродженим", а от 99,9% є набутим через те, що його таким зробили чи розбестили! Тому і Колісніченко правильний закон запропонував, щоб заборонити пропаганду збоченства! І тут його закон повністю кореспондує з думками кардинала. Блаженніший Гузар не підтримує ці "еуропійські цінності"!
  | 24.04.2012 12:48
+ Блаженнішому, а не захисникам "прав людини", доведених до маразму!
  | 24.04.2012 13:04
"Сподіваюся, що у жовтні на цьому Синоді ми будемо готові представити наше бачення Євхаристії, яке є, можливо, дещо іншим, ніж в офіційному латинському богослов'ї."
Кілька питань:
- чи ті, хто вже зараз йде на "сопричастя" діють на власну руку і без дозволу Синоду?
- що мається наувазі під "нашим баченням" і чим воно різниться від латинського і чому Папський Синод буде розвязувати "наше бачення"?
- ну і чи так треба розуміти, що буде достатньо "спільної сповіді" для участі в Євхаристії?
Никита   | 24.04.2012 14:28
+
Вони можуть жити разом, якщо наполягають на цьому. Добре, я певною мірою можу миритися з цим.
Прекрасно сказано! Вони мають право жити разом, а я маю право мати до цього своє власне ставлення.

Але нехай вони не претендують на те, щоб це вважалося подружжям.
У Франції на цей випадок існує PACS – Pacte civil de solidarité (Цивільний Пакт солідарності). У рос. вікіпедії можна прочитати про цю форму (стаття називається Гражданский договор солидарности)
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 17:39
Кр-к:
"Сподіваюся, що у жовтні на цьому Синоді ми будемо готові представити наше бачення Євхаристії, яке є, можливо, дещо іншим, ніж в офіційному латинському богослов'ї."
Матеріали Папського Синоду, про який говорив кардинал Гузар.
На жаль, російською чи українською мовами немає.
Українською є лише це.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 17:40
Головне для нас НМД ось що. Не лише сповідь повинна бути. Коли приступаєм до причастя, то не повинні палати ненавистю до бютівців чи гомосексуалістів. Це небезпечно. Може, навіть більш небезпечно, ніж тому протестанту, який має помилкове визнання віри, проте примирений з усіма і любить усе, що сотворив Бог.
Ніякої спільної сповіді в католицькій церкві немає. Наскільки мені відомо, її практикують в православній церкві.
  | 24.04.2012 18:19
Ігор Бурдяк:
Пардон, а хто палає ненавістю персонально до бютівця чи персонально до збоченця? Ненавистною є бютівська патологічна брехня і збоченське нахабство, з яким вони пруться в школи, до церкви, коли намагаються спаплюжити тисячолітні людські і Божі закони, коли пробують розбещувати наших дітей і тд. Ненавидіти треба гріх – так вчить Церква, якщо Ви призабули, а от до грішника потрібно ставитися як оце написав Блаженніший. А от потурати гріху є ще більшим гріхом! Тому Ви ненавидите тих, хто пробує хоч трохи обмежити поширення гріха, як це пробує робити законопроект Колісніченка. Тому – Ви є сторонник гріха, а він є борцем з ним і правда є на його боці.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 18:32
Кр-к:
Ви ненавидите тих, хто пробує хоч трохи обмежити поширення гріха
Чому Ви так вирішили? І чи я хоч слово сказав проти законопроекту Колесниченка? Як можу, я його і не читав.
Никита   | 24.04.2012 19:01
Ігор Бурдяк:
Коли приступаєм до причастя, то не повинні палати ненавистю до бютівців чи гомосексуалістів.
А до чинної влади можна?
  | 24.04.2012 19:17
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ви ненавидите тих, хто пробує хоч трохи обмежити поширення гріха
Чому Ви так вирішили? І чи я хоч слово сказав проти законопроекту Колесниченка? Як можу, я його і не читав.
Ну так, але Ви замінусували статтю пана, який написав про перебіг обговорення (якщо ці воплі і істерику гомофілів так можна назвати) цього законопректу. Значить Вам цей законопроект не подобається.
  | 24.04.2012 19:24
Никита:
Ігор Бурдяк:

Коли приступаєм до причастя, то не повинні палати ненавистю до бютівців чи гомосексуалістів.
А до чинної влади можна?
Пане Нікіта! І як у Вас язик повернувся на таку аналогію! Бути Вам пришпиленим до бютівського ганебного стовпа! Але маєте щастя – вони зараз зайняті "провокацією" з тюремнрим відіо в якому людина подібна до Тмошенко бігає вільно по камері і цілується з людиною подібною до Власенка. Воно, канєшно, підла провокація і як тут не оголосити голодування:-)) Як Вам такий цирк?*
  | 24.04.2012 19:30
Ігор Бурдяк:
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 19:50
Никита:
Ігор Бурдяк:
Коли приступаєм до причастя, то не повинні палати ненавистю до бютівців чи гомосексуалістів.
А до чинної влади можна?
Критикувати злочинні дії влади не те, що можна. НМД це є обов"язок християнина.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 19:59
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Ви ненавидите тих, хто пробує хоч трохи обмежити поширення гріха
Чому Ви так вирішили? І чи я хоч слово сказав проти законопроекту Колесниченка? Як можу, я його і не читав.
Ну так, але Ви замінусували статтю пана, який написав про перебіг обговорення (якщо ці воплі і істерику гомофілів так можна назвати) цього законопректу. Значить Вам цей законопроект не подобається.
Вам вираз "фекальна любов" дуже сподобався. А як його сприйняли б "геї", як Ви думаєте? Я розумію, Вам з Tomodachi стало легше – Ви розрядилися. Але треба дивитися далі...
  | 24.04.2012 21:58
Ігор Бурдяк:

Никита:
Ігор Бурдяк:
Коли приступаєм до причастя, то не повинні палати ненавистю до бютівців чи гомосексуалістів.
А до чинної влади можна?
Критикувати злочинні дії влади не те, що можна. НМД це є обов"язок християнина.
Мені так здається, що Ви вели мову про ненависть і пан Нікіта Вас перепитував у цьому ж ключі. А Ви тут "толерантно" заговорили про "критику"! Так хто ж проти нормальної критики?! Але ж насправді ми маємо справу з підлим очорнюванням і наклепами на владу! З роздмухуванням ненависті до неї!