Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Анонс інтерв'ю з Володимиром В'ятро́вичем: Степан Бандера – народний герой!


7
Рейтинг
7


Голосов "за"
7

Голосов "против"
0

Ефір передачі за участю Володимира В'ятро́вича відбудеться в неділю 01 січня на Радіо Воля о 20.00.

Анонс інтерв'ю з Володимиром В'ятро́вичем: Степан Бандера – народний герой!
Наступним учасником спільного проекту УВО-Новин та Радіо Воля "Актуальне інтерв'ю" став український науковець-історик, публіцист, дослідник історії визвольного руху, кандидат історичних наук, голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху (Львів), член наглядової ради Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", екс-директор Архіву Служби безпеки України (2008-2010), редактор наукового збірника "Український визвольний рух" (2003-2008) Володимир В'ятро́вич.

Ефір передачі за участю Володимира В'ятро́вича відбудеться в неділю 01 січня на Радіо Воля (http://radio.volya.cv.ua/) о 20.00, а тому вмикайте наше радіо і дізнаєтесь, що непокоїть творчих людей сьогодні.

Повтори ефірів для тих, хто 1-го січня буде святкувати, відбудуться в понеділок 02 січня та середу 04 січня о 21.00 також на нашому радіо.

Трохи згодом в любий час ви зможете прослухати запис ефіру на YOU-Tube.

А тепер анонсуємо інтерв'ю з паном Олександром мовою цитат:

Теперішня опозиція себе скомпрометувала, вона не реалізувала надані їм можливості. На заміну ним (опозиції) прийшли нелюди, жорсткі, прагматичні, часто цинічні, які прикриваються іноді демократичними гаслами, і розглядають державний ресурс для самозбагачення, тому Україна робить героїчні ривки назад у світле минуле.

Влада, яка є антиукраїнською, не може відзначити, не може вважати героєм того, який є символом боротьби України за незалежність.

Степан Бандера є народним героєм.

Сучасна влада не є українською, а тому є тимчасовою.

Вирок 9-ти хлопцям (ідеться про винних у знищенні пам'ятника Сталіну) – це вирок владі, бо пам'ятника не повинно було бути і за це повинна була відповідати влада.

Підручник з історії за 2011 рік схуднув на 100 сторінок за рахунок матеріалів з історії Українського визвольного руху та УПА.

Розколу в ОУН не могло не бути (ідеться мова про мельниківців та бандерівців). Розкол стався внаслідок багатьох причин, – ОУН складалось з різних людей та поколінь.

Попри трагічність розколу, попри те, що він послабив визвольний рух, він мав позитивні риси, з'явилось нове крило на чолі з Бандерою.

Локальність боротьби Українського визвольного руху в роки другої світової війни – це міф. Похідні групи були створені обома крилами і бандерівцями і мельниківцями і діяли вони в роки війни і в Києві і в Харкові, де були створені структури.

Сьогоднішню опозицію не можна порівнювати з людьми, які боролись в 40-кові роки, теперішні представники показали свою абсолютну неготовність реалізувати ті засади, що вони виголошують.

Також пан Володимир надав інформацію про роботу Центру Визвольного руху в 2012 році. Зокрема, передбачено випуск книги історика Івана Петруляка "Перемога або смерть. Український визвольний рух 1939-1960 роки", яка присвячена 70-тій річниці УПА. Також буде видаватись спеціалізований збірник Українського визвольного руху, буде проходити інформаційно-просвітницька робота, – передбачено експонування фото і документальної виставки про провідників українського визвольного руху.

Якщо хочете дізнатись більше, то вмикайте 01 січня наше радіо (http://radio.volya.cv.ua/) або в понеділок чи середу на наступному тижні.

Також шукайте запис ефіру в мережі на сайті YOU-Tube трохи згодом.

Якщо у вас є ідея радіопередачі і ми можете взятись за її реалізацію, то Український Віртуальний Опір розгляне будь-які пропозиції та надасть вам радіоефір.


© 2007 - 2012, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua