Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Мамай хоче "порішати" через суди своє повернення на посаду мера Полтави

Hach | 15.03.2019 10:58

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Громадськість зобов'язана проконтролювати ситуацію і не дозволити через злочинні дії та суд відновити на посаду міського голови Олександра Мамая. На цьому наголосив блогер Андрій Карпов (Полтава) в ефірі програми "Перші про головне. Коментарі" на телеканалі ZIK

Мамай хоче ''порішати'' через суди своє повернення на посаду мера Полтави
Коментуючи прохання Президента України направити подання на звільнення керівників Полтавської ОДА, блогер Андрій Карпов констатував, що в його рідному місті – Полтаві, з політиками взагалі є досить серйозна проблема.

"Наприклад, колишній голова міської ради Мамай – це яскравий приклад політика, який купує голоси "за гречку". Він звозив бабусь, видавав їм гречку. І сьогодні наше місто доведене до дуже непрезентабельного стану.

Нарешті Полтавська міськрада звільнила Мамая з посади, але він намагається відновитися. І хоч у Полтаві йому не вдалося це зробити через суди, але зараз він намагається "порішати" питання через харківські суди. Тому було б дуже добре, якби громадськість звернула на це увагу й не дозволила через злочинні дії та суд відновитися Мамаю на посаді", – наголосив Карпов.

Щодо ситуації в ОДА, то активіст визнав, що вся система державного управління в області потребує очищення та приходу нових людей.

"Зараз у нашому місцевому політичному житті є так зване "полтавське болото". Було б непогано, якби парламентські вибори, а потім і місцеві, очистили його і привели в Полтаву нормальних людей, які зможуть навести лад у місті", – наголосив Андрій Карпов.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко попросив Кабмін направити йому подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації (ОДА) Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua