Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вітренко: газ із Європи дешевший, ніж газ "за формулою Тимошенко – Путін"

Hach | 13.12.2018 01:11

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Свого часу я вже казав про те, що через холоди в Європі та невиконання "Газпромом" своїх зобов'язань за контрактом на поставку газу впродовж перших днів березня (2018 р) ціни в Європі підскочили до такого рівня, але ми не купували газ за такими цінами, а попросили свідомих українців #прикрути і зачекали, поки ціни впадуть", – нагадав Вітренко

Вітренко: газ із Європи дешевший, ніж газ ''за формулою Тимошенко – Путін''
Україна не платить за отримуваний із Європи газ учетверо більше, ніж за контрактом із російським "Газпромом". Про це у Facebook 12 грудня заявив головний виконавчий директор "Групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко.

"Газ з Європи все одно виходить дешевше, ніж газ за формулою Тимошенко – Путін. Міжнародний арбітраж своїм рішенням змінив цю формулу, але "Газпром" відмовляється виконувати свої зобов'язання за переглянутим контрактом. Усі самі можуть зробити висновки щодо "справедливості" та надійності відносин із "Газпромом", – написав високопосадовець.

"Свого часу я вже казав про те, що через холоди в Європі та невиконання "Газпромом" своїх зобов'язань за контрактом на поставку газу впродовж перших днів березня (2018 року – ред.) ціни в Європі підскочили до такого рівня, але ми не купували газ за такими цінами, а попросили свідомих українців #прикрути і зачекали, поки ціни впадуть", – нагадав Вітренко.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua