Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Секрети газової бабці" представив автор у Чернігові

Hach | 11.12.2018 16:30

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Дмитро Вовнянко з кодовим іменем "Калинчук" презентував сьогодні в Чернігові свою книгу "Секрети газової бабці".

''Секрети газової бабці'' представив автор у Чернігові
Власне це той випадок, коли назва загалом відповідає змісту, а "газова бабця" в даному випадку, як не важко здогадатися, є кодовим іменем для Юлії Тимошенко.

Бабця – це тому, запевняє автор, що Юлія Володимирівна в політиці вже 21 рік.

Проте навіть з такими бабцями і "дідами" на українському партійному полі так і не зросли партії з певною історією і сталою ідеологією. А та, що й була, вже як бур'ян декомунізована. Про це також зауважив автор, пояснюючи, що через це й писати в політиці слід про персоналії.

І щоб такі дещо специфічні твори йшли в маси, видавати їх слід коли? Правильно: перед загальнодержавними виборами. Цим і пояснює Дмитро Вовнянко певні паралелі з виходом книги "Політична макуха" Дмитра Чобота.

Втім, як розповів автор, з виданням і продажем його спіткали деякі "ньюанси" у вигляді небажання видавців братися за таке видання. Тому, каже, видавця залишили анонімом, а купити можна у нього безпосередньо, звертаючись, наприклад, через Facebook.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua