Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Павло Тука   Юлія Тимошенко

Ні піару на війні: кіборг запустив флешмоб проти популістів

Hach | 16.10.2018 18:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Це не в останню чергу стосується Тимошенко. Ця цинічна с*ка використовує страх, біль, кров, навіть смерть для того, щоб отримати владу", "В рамках виборчої програми Тимошенко на 5-ий рік війни поїхала на фронт. Чим ближче до виборів, тим більше буде партійної символіки в госпіталях...", – додали користувачі соцмереж.

Ні піару на війні: кіборг запустив флешмоб проти популістів
В Україні запустили потужний флешмоб #НіПіаруНаВійні, присвячений українським політикам, які напередодні виборів стали піаритися на ситуації на Донбасі. Акцію запустив учасник бойових дій, кіборг Павло Тука, який опублікував на своїй сторінці в Facebook відповідне відеозвернення.

Тука зауважив, що в рамках виборчої кампанії політики стали вдаватися до все більш нахабних методів популізму. Зокрема, він згадав, як глава "Радикальної партії" Олег Ляшко приїхав до поранених військових в госпіталь і на камери роздав бійцям "купу мотлоху" зі своєю партійною символікою, поповнив їм мобільні на 100 гривень, на підставі чого зробив п'ять постів в соцмережі.

"Вони впевнені, що у нас дуже коротка пам'ять, але я хочу їх розчарувати, – пам'ять у нас прекрасна. Ми чудово пам'ятаємо, як вони потрапляли під режисовані псевдообстріли, поки на війні під реальними мінами і кулями гинули реальні хлопці. Пам'ятаємо, як вони з кортежами охорони приїжджали в щойно звільнені міста, робили селфі на тлі військової техніки і робили вигляд, що беруть участь в бойових діях. Вони грали на болючих для ветеранів темах, а потім не голосували за важливі для ветеранів закони", – розповів кіборг.

"Закінчуйте робити свій дешевий піар. За кожним вашим популізмом стоять тисячі життів, реальні смерті, реальне горе і сльози", – додав він.

"Перед виборами полізуть з усіх щілин як таргани. Піар вони сплутали з патріотизмом", "Так, всі пам'ятають, як Ляшко в 2014 році постановочні відео робив у фронту. Топчучись на чужій крові і спекулюючи поняттями життя і смерті, рватися до влади – це не є добре", "Друг, на жаль, ти маєш рацію! В політику пруть всі, кому не лінь!", "Ляшко ніколи не гребував будь-яким піаром, але те, що він приніс у військовий госпіталь пораненим бійцям, треба було кинути йому в нахабну брехливу пику", "Багато розвелося вПопуЛістів-кандидатів перед виборами, ось тільки ніхто не їде з гуманітаркою, медобладнанням і ліками на передок", – прокоментували відео.

Також в мережі помітили, що популістськими методами не гребує і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Це не в останню чергу стосується Тимошенко. Ця цинічна с*ка використовує страх, біль, кров, навіть смерть для того, щоб отримати владу", "Дивлячись останнім часом на політиків, стає гидко, як вони перед виборами згадали, що в Україна війна і є Захисники", "В рамках виборчої програми Тимошенко на 5-ий рік війни поїхала на фронт. Чим ближче до виборів, тим більше буде партійної символіки в госпіталях...", – додали користувачі соцмереж.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua