Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Юлія Тимошенко   патріарх Кирил   Василь Деревляний

На Тернопільщині висять білборди, на яких Тимошенко цілує московського попа Кирила

Hach | 3.10.2018 00:22

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Знайшлися й такі, які важають, що цю провокацію зробили соратники Юлії Тимошенко. "Самі придумали, піарят Тимошенко в різний спосіб, щоб бали набрати, а винна влада. Невже бабусь поменшало чи гречка закінчилася?", – написала Светлана Іоніна

На Тернопільщині висять білборди, на яких Тимошенко цілує московського попа Кирила
На Тернопільщині з'явилися білборди на яких Юлія Тимошенко цілує святиню з рук Московського патріарха Кирила. Про це повідомляє PRпортал.

Символічно, що всі білборди знаходяться в околицях Почаївської Лаври, яка нині підпорядковується Московському патріархату.

Таких білбордів в Тернопільській області встановлено більше десяти. Зокрема, один з них знаходиться поблизу Почаєва, два інших в селищі Залізці.

За словами кореспондента телеканалу Прямий, жителі селища розповіли, що вони не звернули спершу уваги на білборди. Вже пізніше зрозуміли, що це. Вони припускають, що це передвиборча провокація.

"Також додамо, що нещодавно в соціальних мережах з'явилась інформація, що з Почаївської Лаври виїжджають автобуси та мікроавтобуси на Київ для того, щоб протестувати проти Томосу, який можливо скоро відбудеться в Україні", – сказала кореспондент.Про провокацію заявили і в партії Юлії Тимошенко. Зокрема, колишній народний депутат та голова Тернопільської обласної організації партії ВО "Батьківщина" Василь Деревляний на своїй сторінці у Фейсбук детально розписав, де встановлені борди. Він звинуватив у цій провокації "прислужників режиму Порошенка".

"Встановлено фірму та її власника, що володіють цим білбордом... Попереджаємо всіх власників білбордів на терені області про недопустимість розміщення провокативної інформації проти партії "Батьківщина" та її лідера Юлії Тимошенко. В разі виявлення таких білбордів члени партії та прихильники на місцях будуть зрізати такі білборди", – написав Василь Деревляний

Втім, автентичність фото Юлії Тимошенко та московського патріарха Кирила у "Батьківщині" не заперечують. Така зустріч відбулася у квітні 2009 року

Під дописом Василя Деревяного знайшлися й такі, які важають, що цю провокацію зробили соратники Юлії Тимошенко. "Самі придумали, піарят Тимошенко в різний спосіб, щоб бали набрати, а винна влада. Невже бабусь поменшало чи гречка закінчилася?", – написала Светлана Іоніна


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua