Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Прибрати сцену суду з фільму про Стуса просив прес-секретар Медведчука і Суркіса

Hach | 13.08.2018 17:35

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Васильєв Сергій – це прізвище ви чули ще в 2003-2004 роках. Він працював в адміністрації президента під керівництвом Віктора Медведчука і був тим самим автором, тих самих темників, які призвели до бунту в колективах столичних телеканалів", – написав Реведжук. Також журналіст стверджує, що зараз Васильєв керує прес-службою Григорія Суркіса

Прибрати сцену суду з фільму про Стуса просив прес-секретар Медведчука і Суркіса
Сцену суду над поетом-дисидентом з фінального сценарію попросив прибрати Сергій Васильєв, колишній глава управління інформполітики при Адміністрації президента часів Кучми. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер, журналіст і громадський діяч Роман Реведжук.

"Васильєв Сергій – це прізвище ви чули ще в 2003-2004 роках. Він працював в адміністрації президента під керівництвом Віктора Медведчука і був тим самим автором, тих самих темників, які призвели до бунту в колективах столичних телеканалів", – написав Реведжук. Також журналіст стверджує, що зараз Васильєв керує прес-службою Григорія Суркіса і "по старій пам'яті допомагає своєму шефові в делікатних питаннях".

Нагадаємо, що раніше в соцмережах розгорівся скандал, нібито зі сценарію фільму про Василя Стуса вирізали сцену фінального судового засідання над поетом-дисидентом, адвокатом якого був Віктор Медведчук. Зйомки цього фільму почалися в кінці квітня, режисером є Роман Бровко. Проект став одним з переможців конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. Держкіно виділяє на нього 19 млн грн, загальний бюджет – близько 40 млн грн. Договір з компанією "UM-GROUP" про надання фінансової підтримки фільму "Птах душі" Держкіно підписало 18 грудня 2017 р.

Як пояснила знімальна група фільму, кадри з Медведчуком були вирізані, щоб не стати "політичним інструментом". Однак Реведжук обіцяє найближчим часом поділитися з громадськістю, "що ж пов'язує Романа Бровка з прес-секретарем Медведчука і Суркіса, Сергієм Васильєвим", а ще – розкрити інформацію про суму, обіцяну режисерові за вирізану сцену про Медведчука.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua