Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Садовий переплатив Коломойському більш як уп'ятеро за його хлор

Hach | 25.07.2018 21:05

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Андрій Садовий закрив очі на величезну ціну, яка більш як уп'ятеро вища за київську і вдвічі більша за ціну дніпрян. Львів закупив у Дніпроазоту хлор аж по 66 900 гривень за тону!

Садовий переплатив Коломойському більш як уп'ятеро за його хлор
Скандал з хлором від Коломойського, якому належить завод Дніпроазот, несподівано виявив хто з міських голів найбільш ощадливий, а хто щиро підтримує бізнес відомого олігарха. У пресу потрапили внутрішні документи тендеру за яким завод продавав хлор для очищення води до різних міст України.

Як з'ясувалося найбільш ощадливим є Віталій Кличко, адже міський водоканал столиці закупив хлор за найнижчою в Україні ціною – лише по 12 280 грн за тону. На другому місті знизу водоканали Харкова і Дніпра, які заплатили, відповідно по 15 880 грн та 31 000 грн за тону.

Але столиця української Галичини вразила всіх – Андрій Садовий закрив очі на величезну ціну, яка більш як уп'ятеро вища за київську і вдвічі більша за ціну дніпрян. Львів закупив у Дніпроазоту хлор аж по 66 900 гривень за тону!

Звісно ж ціна визначалась на тендері. Може припустити, що львів'яни просто не вміють поторгуватись? Проте у НАБУ можуть подумати інакше, що торгуватись у Львові вміють найкраще, бо претендували на найбільший відкат.

Підозра обгрунтована, бо хіба можливо, щоб ціна одного й того ж самого продукту в одного й того ж самого виробника і відрізнялася у п'ять ба навіть більше разів? Якщо тільки не існує потаємних не показаних в умовах аукціону причин.

Більш політично вишукана версія, яка пояснює таку переплату підприємству відомого олігарха, полягала б у бажанні компенсувати йому збитки, які він мав, підтримуючи Самопоміч раніше. Відомий своєю бізнесовою хваткою Коломойський міг примусити Садового повернути гроші, але гризе лиш одне питання – чому це має відбуватися за рахунок львів'ян?


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua