Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Гриценко, справа про розтрату військового майна в особливо великих розмірах


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Враховуючи те, що Постановою Верховної Ради України 7 червня 2018 року за N2455-VIII утворено Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки та визначено її основні завдання та мету, прошу Вас о

Голові Тимчасової слідчої комісії ВР України

для проведення розслідування відомостей

щодо фактів розкрадання в Збройних Силах

України та підриву обороноздатності

держави у період з 2004 по 2017 роки

народному депутату України Віннику І.Ю.

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Снєгирьова Дмитра Васильовича

Шановний Іване Юлійовичу!

Повідомляю Вас, що 18 червня 2018 року особисто подав до приймальної громадян Генеральної прокуратури України заяву про вчинене кримінальне правопорушення, передбачене ч.5 ст. 191 КК України, а саме за фактом розтрати у період з лютого 2005 року по грудень 2007 року колишнім Міністром оборони України Гриценком А.С., за попередньою змовою групою осіб, чужого майна (Міністерства оборони України) в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Також цього дня, 18 червня об 11.00 годині, як співголова ГІ "Права Справа" брав участь у прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" за адресою: місто Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, на тему "Корупція в Міністерстві оборони".

На даній конференції я вимагав від Генеральної прокуратури розслідувати факти корупції екс-міністрів оборони часів В.Януковича, в тому числі і за період керівництва МО України Анатолієм Гриценком. Крім того, наводилися факти корупції в Міністерстві оборони в період з 2014 по 2018 роки.

Посилання на відео запис прес-конференції:

https://www.youtube.com/watch?v=VJaLeWejuDs

28 червня 2018 року отримав відповідь від Генеральної прокуратури України щодо приєднання моїх матеріалів та заяви до кримінального провадження.

На сьогодні вимушений був знову звернутися до Генеральної прокуратури України з заявою про погрози моєму життю, які мають безпосередній зв'язок з моєю громадською діяльність щодо розслідування фактів корупції в МОУ.

Враховуючи те, що Постановою Верховної Ради України 7 червня 2018 року за N2455-VIII утворено Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки та визначено її основні завдання та мету, прошу Вас особисто заслухати мене на засіданні Тимчасової слідчої комісії щодо відомих мені фактів та наявних документів, які підтверджують розтрати у період з лютого 2005 року по грудень 2007 року колишнім Міністром оборони України Гриценком А.С., за попередньою змовою групою осіб, державного майна (Міністерства оборони України) в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua