Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Юрій Клименко   Юрій Бобровнік   Ігор Кононенко   Віталій Ярема

Екс-Генпрокурор Ярема жорстко підставив Президента Порошенка

Hach | 13.04.2018 23:59

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Екс-"регіонал" Клименко очолив Переяслав-Хмельницьку РДА. Під час Революції гідності він організовував збір людей на антимайдан. А у лютому 2014 року влаштовував облави на поранених майданівців

У п'ятницю 13-го призначено нового голову Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, відповідно до розпорядження Президента ним став екс-регіонал Юрій Клименко.

Юрій Клименко організував з'їзд перших осіб Партії регіонів взимку 2014 року разом із Костянтином Затуліним, фсбешними генералами, ряженими козаками ряженими, сепаратистом та екс нардепом від Партії регіонів Олегом Царьовим.Тоді вони ставяткували Переяславську раду, якої не було і говорили про любов братерську з Росією.

"В березні 2014 року ми його вже викидали з РДА, він тоді був в.о. голови. Працював в усіх командах, починаючи з 2000-х років, коли відбувалася фальсифікація за Януковича. Тоді колосальна кількість земель роздана вздовж Дніпра і по району і тепер купа судів. В Чорнобаї він був керівником осередку ПР. А під час революції гідності він організовував збір людей на антимайдан за гроші. У лютому 2014 року, коли ми з Переяслівською сотнею були на майдані і ховали поранених по хатах, він із тодішнім головою РДА та прокурором робили на нас облави", - говорить перший заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Бобровнік

Також він прославився в рідних краях відмовою від повістки до військкомату під час першої хвилі мобілізації.

У зв'язку з цим перший заступник голови РДА Юрій Боровнік написав заяву про звільнення з посади та про вихід з партії "Солідарність". Його рішення підтримали і колеги по районній організації та оголосили про саморозпуск осередку."У нас був з'їзд партії, Кононенко тоді виступав, приймали Ярему і я особисто піднімав питання його призначення, бо вже тоді були рухи, що його призначать. Був у Горгана (прим. ред. – голови ОДА) з двома представниками ОТГ Гудзьом Миколою і Девко Тимофій Петрович і просили щоб кого завгодно призначили тільки не Клименка. Горган сказав, що вже дали посили і нічого вирішити не можна. На конференцї партії Кононенко сказав, що такої людини призначати не будуть... і тут відбувається призначення", – пояснює свої дії Юрій Бобровнік.

Юрій Бобровнік заяву про складання повноважень як першого заступніка голови РДА та про вихід з парторганізації БПП "Солідарність" на стіл голові КОДА Олександру Горгану поклав прямо під час представлення ним Юрія Клименка. Його прихильники йому аплодували.

На це зібрання прибув міський голова Тарас Костін, сільські голови, депутати райради, керівники організацій району, велика група активістів, які виступали проти цього призначення. Вони викрикували "ганьба!".

Заступник голови обласного осередку БПП Віталій Ярема надати коментар на прохання "Громаді Київщини" відмовився, а голова обласного осередку БПП Ігор Кононенко не відповідає на дзвінки та sms редакції.

Зауважимо, що за інформацією джерел "Громади Київщини" Ярема планує балотуватися по 98 округу, до якого входить Переяслав-Хмельницький. Його кандидатура вже отримала попереднє погодження в БПП.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua