Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Данило Кондратюк   Діана Лелі   Міхаель Саакашвілі   бандерівський закон

Саакашвілі проігнорував запитання про скандальний "антибандерівський" закон

Hach | 14.02.2018 16:21

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

26 січня польський Сейм і Сенат Польщі ухвалили закон про Інститут національної пам'яті, яким, зокрема, встановлено заборону на пропаганду в країні ідеології українських націоналістів. Також законом вводиться кримінальна відповідальність за твердження про пособництво поляків нацистам у роки Другої світової війни.

Саакашвілі проігнорував запитання про скандальний ''антибандерівський'' закон
Екс-губернатор Одеської області України та колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі проігнорував запитання журналістів про "антибандерівський" закон. Під час прес-конференції журналісти задали питання, на яке не отримали відповіді.

Українські журналісти Данило Кондратюк та Діана Лелі спробували задати Саакашвілі декілька гострих запитань.

Вони принесли з собою плакати з фотографіями Саакашвілі на тлі червоно-чорних прапорів, які часто використовуються прихильниками колишнього грузинського президента, та намагалися запитати у нього про ставлення до так званого закону про інститут національної пам'яті, що більш відомий як "антибандерівський". Проте, політик ігнорував їх і продовжував розповідати про його "викрадення".

Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства.

12 лютого, близько 15:00, у київському ресторані "Сулугуні" був затриманий Михайло Саакашвілі. Як зазначив Сергій Гайдай, на нього напали "люди в масках і з написом "Державна прикордонна служба".

Пізніше стало відомо, що Саакашвілі депортували з України в Польщу.

Раніше член парламентської більшості Грузії Олександр Кантарія заявив, що Грузія направить запит Варшаві про екстрадицію екс-президента Грузії і екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, якщо він надовго затримається у Польщі.

Нагадаємо, 26 січня польський Сейм і Сенат Польщі ухвалили закон про Інститут національної пам'яті, яким, зокрема, встановлено заборону на пропаганду в країні ідеології українських націоналістів. Також законом вводиться кримінальна відповідальність за твердження про пособництво поляків нацистам у роки Другої світової війни.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua