Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Старуха процентщица Тимошенко   Юлія Тимошенко   Ломбарди   Дешева готівка

"Старуха процентщица Тимошенко" дійшла до Василькова та Черкас

Hach | 27.10.2017 14:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Спочатку був Київ та Боярка. Сьогодні провокативними наліпками "Старуха процентщица Тимошенко" було обклеєно ломбарди "Дешева готівка" у Черкасах та Васильківі, що під Києвом.

''Старуха процентщица Тимошенко'' дійшла до Василькова та Черкас
Схоже активісти-партизани не мають наміру запинятися.

Як відомо журналісти Bihus.info провели розслідування, згідно з яким родина Юлії Тимошенко, через офшорні компанії має зв'язок з мережею ломбардів "Дешева готівка". Юлія Тимошенко заявила, що подає на розслідувачів до суду.

Самі журналісти також мають намір позиватися до соратника Юлії Тимошенко, іншого фігуранта цього розслідування, керівника Київського обласного осередку "Батьківщини" Костянтина Бондарєва за те, що той, замість коментаря, обізвав журналістку програми Мар'яну Мотрунич "проституткою", а також погрожував в смс-листуванні.

Напередодні, в ефірі 112 телеканалу, Юлія Тимошенко назвала журналістські розслідування програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" "лайном" та "сміттям". Правда, лідерка "Батьківщини" це "лайно" та "сміття" сама внесла у свою декларацію. Чи, можливо, вона не знає, що вписувала у свою фінансову звітність?Партизани-активісти розіслали журналістам прес-реліз.

"Ми – родичі тих, хто став заручником ломбардів. Наші діти, чоловіки, батьки позакладали дорогі для нас речі. Але виручені гроші пішли не для покращення родинного достатку, а на алкоголь, гулянки, ігрові автомати.Раніше ми провели таку саме акцію в Києві та Боярці. Ми не зупинимося доки громадяни не дізнаються власників кожного ломбарду в кожному місті країни!" – повідомили черкаському виданню "Прочерк" невідомі активісти, що представилися Спілкою боротьби з ломбардами.Також у повідомленні вказується, що ці активісти "не мають доступу до телебачення, але мають щире бажання змінити нашу країну"


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua