Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ломбард   Юлія Тимошенко   стурха процентщица

Старуха процентщица Тимошенко

Hach | 17.10.2017 09:59

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Листівка стилізована під назву ломбарда. На одній написано "Старуха процентщица Тимошенко". Також обіграно слово "дешеві".За версією активістів у Юлії Тимошенко "дешеві обіцянки під заставу: твого голосу, твого майбутнього"

Старуха процентщица Тимошенко
Ломбарди "Дешева готівка", на яких, за даними розслідування "Наші гроші з Денисом Бігусом", заробляє сім'я Юлії Тимошенко, було обклеєно листівками провокативного змісту. Про це повідомляє PRпортал з посиланням на отриманий прес-реліз

"Ми, родичі тих, хто став заручником ломбардів. Наші діти, чоловіки та навіть батьки позакладали у ломбардах дорогі для нас речі. Але виручені гроші пішли не для покращення родинного достатку, а на алкоголь, гулянки та ігри в казино. Кожен ломбард має власника. Ми спробуємо доступними методами донести до людей, хто персонально Вас обманює. Поки що обклеїли у Києві та Боярці ломбарди "Дешева готівка", котрі, як виявилося, належать родині Юлії Тимошенко", – йдеться у повідомленні.Також активісти повідомили, що це "лише початок...".На отриманих фото видно трьох людей у військовому камуфляжі, котрі клеять листівки.Листівка стилізована під назву ломбарда. На одній написано "Старуха процентщица Тимошенко". Також обіграно слово "дешеві".За версією активістів у Юлії Тимошенко "дешеві обіцянки під заставу: твого голосу, твого майбутнього"


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua