Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Міхо нагадали як Юля хихотіла з Путіним

Hach | 10.09.2017 19:11

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

На борді наводиться цитата тоді ще президента Грузії Саакашвілі про тоді ще прем'єр-міністра України Тимошенко під час подій 2008-го року і російської агресії в Грузії: "Тимошенко повела себе дивно. Вона не засудила агресію Росії..."

Міхо нагадали як Юля хихотіла з Путіним
По дорозі на "Краковець" соратників Юлії Тимошенко та Михайла Саакашвілі зустричали борди з екскурсом у минуле. На них зображена Юлія Тимошенко, котра поїхала підтримати Михайла Саакашвілі у його спробі потрапити в Україну, поруч з Володимиром Путіним.На борді наводиться цитата тоді ще президента Грузії Саакашвілі про тоді ще прем'єр-міністра України Тимошенко під час подій 2008-го року і російської агресії в Грузії: "Тимошенко повела себе дивно. Вона не засудила агресію Росії..."На іншому борді просто цитата "Тимошенко підтримала агресію". Причому, по змісту читається агресія Росії проти Грузії, хоча напрошуються паралелі з нинішньою агресією проти України

Подібних бордів налічується з десяток. Втім, цитата зображена на рекламних щитах недослівна. Я її вже наводив у своєму матеріалі "Тимошенко и Саакашвили: от ненависти к любви..."

У своїй книзі "Пробуждение силы. Уроки Грузии – для будущего Украины" виданій у 2016-му році, Міхеїл Саакашвілі написав: "Тимошенко повела себя странно. Она не осудила агрессию России и неофициально критиковала нас. Фактически она заняла такую же позицию, как многие лидеры СНГ, которые высказались в духе "Саакашвили нас всех подставил этой историей"."


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua