Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Старт політичного шлюбного сезону

Hach | 30.08.2017 16:55

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Нині політики в активному пошуку з ким укласти шлюбний контракт у 2019-му році. Головне – не прогадати

Старт політичного шлюбного сезону
Шлюбні ігрища природнє явище в українській політиці. Перед літніми канікуламі активно розлучали БПП та групу УДАР Віталія Кличка. Судячи зі "слідів", які залишали ці інформаційні повідомлення процесом "розлучення" займалися з Народного фронту, щоб зміцнити свої акції.

Тим більше, у вересні потрібно ухвалити купу законопроектів і, традиційно, бюджет. В таких умовах потрібно наростити свою політичну вагу, щоб виторгувати максимум преференцій. Оскільки кожен голос на вагу бюджетних преференцій

Аби показати, що у коаліції усе стабільно нинішній прем'єр Володимир Гройсман навіть прогулявся вечірнім Хрещатиком зі своїм попередником Арсенієм Яценюком.Прогулянка – це, звичайно, гарний піар, але погані ліки від хронічної хвороби, договорняків за спиною партнера.

Відсутність соратника Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на параді у День незалежності помітили усі. Знову заговорили, що між ним та Президентом Петром Порошенком пробігла чорна кішка і, мовляв, вони також у процесі розлучення.Версію про розлучення посилили чутки про підготовку Арсеном Аваковим шлюбного контракту з... Юлією Тимошенко. За дивним збігом лідерка "Батьківщини" також проігнорувала парад на День незалежності.Не виключено, що Аваков і Тимошенко День української незалежності святкували разом, в Італії, обговорюючи деталі контракту.

Відсутність двох ключових політиків країни на дні народження цієї країни досить прямоліний сигнал Петру Попрошенку, що український політикум готовий дружити проти нього і готовий його зливати.

Нині політики в активному пошуку з ким укласти шлюбний контракт у 2019-му році. Головне – не прогадати

Президентська кампанія уже стартувала


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua