Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Петро Димінський   ZIK   ДТП

Власник телеканалу ZIK на гачку

Hach | 23.08.2017 16:24

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Про його вину свідчить дві речі: його мовчанка і те, що він втік за кордон.

Власник телеканалу ZIK на гачку
Західноукраїнський олігарх, власник ФК "Карпати", телеканалу ZIK та ніби-то журналу "Публічні люди" Петро Димінський, після смертельного ДТП, опинився у досить складній ситуації.

Життя пішло не за сценарієм. Проти нього порушена кримінальна справа. Хоч усю вину за смерть дівчини під час ДТП на себе взяв його водій, але достатньо свідків та фотодоказів, котрі підтвердують, що за кермом "мерседеса" був особисто Петро Димінський.

Якщо відкинути цей фактаж, то про його вину свідчить дві речі: його мовчанка і те, що він втік закордон.

Тепер, потрібно уважно дивитися на телеканал ZIK. Саме цей телеканал дозволяв собі "ватну" риторику та політику, котру не помічав наш сліпий телевізійний регулятор Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Крім того на ZIKу надто пристрасна любов до "зрадофілів", котрі, всі як один, виявилися друзями Михайла Саакашвілі. Димінському гріх не пригадати усі ці факти.

Не виключено, що Петру Димінському можуть запропонувати укласти так звану "угоду зі слідством": канал кардинально міняє редакційну політику, менеджмент і, можливо, власника, а слідство вину за смертельне ДТП вішає на охоронця олігарха Димінського.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua