Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Саакашвілі уклав угоду з Коломойським та Портновим

Hach | 21.08.2017 23:37

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Також допомагають Міхо й оргструктури партії "Батьківщина". У пресі, котра симпатизує Юлії Тимошенко встановлено табу на критику Саакашвілі

Саакашвілі уклав угоду з Коломойським та Портновим
Михайло Саакашвілі щодня дресирує печерські пагорби. Там чи не щодня проходять наради на яких радяться, як не пустити ападрида в Україну.

А той сидить собі у Польщі і дражнить Київ. Каже, що приїде 10 вересня. Але лукавить грузин. Схоже, що він планує спробувати повернутися 24 серпня, на День Незалежності, коли його найменше чекатимуть.

Наразі юридичну підтримку йому забезпечує з Москви екс-заступник глави Адміністрації Президента Віктора Януковча, глий геній Андрій Портнов. Поради роздає прямо через Фейсбук.

Медійну підтримку надає ще донедавна ненависний Михайлу Саакашвілі олігарх та власник телеканалу 1+1 Ігор Коломойський, котрий несподівано розкритикував Петра Порошенка за позбавлення грузина українського громадянства. Вміє Бєня грати в ризиковані ігри.

Також допомагають Міхо й оргструктури партії "Батьківщина". У пресі, котра симпатизує Юлії Тимошенко встановлено табу на критику Саакашвілі

Наразі, йде мобілізація людей. Хто має біометричний паспорт – доправляють до Польщі. Вони мають зіграти роль групи підтримки під час штурму кордону. Завдання, створити своєрідний конон навколо Міхо і таким чином провести його на українську територію. Щодо кордону, не факт що це буде саме пункт пропуску "Краковець".

Інтрига зберігається.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua