Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   АТО   ЛНР   Щастя   Лутрі   ООН   Маршал   Луганськ   російські військові

Російські окупанти на Донбасі чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Під Щастям замість підрозділів "народної міліції ЛНР" розмістилися російські військовослужбовці.

 Російські окупанти на Донбасі чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на тимчасово окупованій території Луганської області зафіксована активність підрозділів регулярних частин ЗС РФ, що не пов'язана з проведенням планової ротації.

Зокрема, така активність та скупчення техніки і живої сили окупантів спостерігається в Луганську на території трикотажної фабрики "Лутрі". На території фабрики розташовані склади з гуманітарною допомогою і відкрито цех по ремонту стрілецької зброї.

Така ж активність зафіксована неподалік від м. Щастя, в районі с.Веселеньке, в безпосередній близькості до лінії зіткнення. Замість підрозділів т.зв. "Народної міліці ЛНР", там розміщені російські військовослужбовці.

У приватних розмовах з мешканцями Луганська російські військові заявляють, що вони чекають на закінчення сесії Генеральної Асамблеї ООН, яка зараз відбувається в Нью-Йорку (США).

В той же час, на Луганському заводі трубопроводної арматури "Маршал, що належить колишньому НД від Партії Регіонів Сергію Горохову – працює цех з відновлення важкої бронетехніки окупантів.

Нагадаю, за інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", росіяни намагаються відновити виробництво вибухових речовин на хімічному казенному об'єднанні імені Петровського, що входить до державного концерну "Укроборонпром" (м. Петровське Луганської області).

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua