Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Крах бригади "Привид"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Бригада "Привид", один з найбільш боєздатних підрозділів ЛНР де- факто припинив своє існування, "перетворившись на клоаку з безперервних чвар, особистих амбіцій і взаємних звинувачень "

Крах бригади ''Привид''
Фінансування Росією бойовиків самопроголошених "республік" різко скоротилося. Це зокрема підтверджують і члени угрупування "Привид" ім. Олексія Мозгового.

До замаху на командира бригади "Привид" О. Мозгового особовий склад бригади нараховував приблизно 1800 бойовиків. Після його загибелі у "Привиді" залишилося менше 700 бойовиків. Частина з них вступила до лав до так званої "народної міліції", спокусившись на матеріальне забезпечення у вигляді щомісячної зарплатні у розмірі 360 доларів. Звідки такі гроші у "народної міліції" – офіційно невідомо, але, як кажуть самі бойовики, ці кошти – це "податок", який в "ЛНР" наклали на всіх комерсантів, зокрема, для тих, хто торгує на ринку, – 500 гривень разового внеску.

Колишній заступник Мозгового Олексій Марков повідомляє про те, що дехто з бойовиків "вирішив дещо для себе і вони або пішли, або взагалі втекли, не написавши навіть рапорт – це близько чотирьох десятків людей, як рядових бійців, так і командний склад. Вони нікому не пояснили своє рішення, але фактично це була втеча"

Бойовик на псевдо "Russorum" у соціальних мережах повідомляє про те,що бригада "Привид", один з найбільш боєздатних підрозділів ЛНР де- факто припинив своє існування, "перетворившись на клоаку з безперервних чвар, особистих амбіцій і взаємних звинувачень "

"Рублі, до речі, у нас більше не з'являються. Гроші йдуть одразу на Луганськ – витрачають вони на своїх, нам від них нічого не дістається", – скаржиться на відсутність фінансування з боку Росії та Плотницького бойовик на псевдо "Морячок"

Як повідомлялося раніше, за інформацією з джерел наближених до силових структур самопроголошених республік, через брак коштів бойовики з бригади "Привид" змушені продавати вилучену під час проведення обшуків зброю. "Внутрішні резерви" поповнення обігових коштів бойовиків у вигляді "віджима" майна практично вичерпані. Фінансування з Росії суттєво скорочено. Сукупність цих факторів змушує бойовиків шукати "альтернативні" джерела надходження грошей у вигляді продажу вилученої у населення і конкурентів зброї.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua