Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому влада не довіряє українському Донбасу?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Кадри вирішують все. Знаменита фраза "вождя народів" зараз,як ніколи раніше, актуальна на територіях Луганської і Донецької областей, які наразі контролюються силами АТО.

Чому влада не довіряє українському Донбасу?

Кадри вирішують все. Знаменита фраза "вождя народів" зараз,як ніколи раніше, актуальна на територіях Луганської і Донецької областей, які наразі контролюються силами АТО.

До діяльності державних органів влади, які повинні докорінно змінити ситуацію в цих регіонах і зробити все можливе, щоб природно, а не штучно інтегрувати ці території в єдиний загальнодержавний простір, питань більше ніж відповідей. При владі там і досі ті самі люди, які виконували вказівки Партії регіонів і КПУ, ті самі, що влаштовували незаконний референдум 11 травня.

Як повідомляють активісти, екс-депутат міськради Дебальцева від Народної партії Дмитро Другашов, який зараз займається арештами проукраїнськи налаштованих людей в м.Дебальцево, на "віджаті" кошти вчить сина в Харківській юракадемії.

Секретар Дебальцевської міськради Олександр Папаіоану обіймав цю посаду, коли зайшли "козаки", потім 5 місяців перебував на цій же посаді при українській владі, а тепер він знову працує на сепаратистів. Світлана Дремлюк, яка була оголошена в розшук як сепаратистка, 5 місяців відповідала за гуманітарну допомогу від України в Дебальцевому. Зараз вона прислужує сепаратистам. Всі ці люди зараз здають терористам проукраїнські налаштованих громадян.

На Луганщині коїться те ж саме. Міський голова міста Попасна, екс-комуніст, який свого часу перебіг до регіоналів, Юрій Онищенко перебрався на окуповану територію. Перед цим Онищенко потрапив під прес бойовиків і сам втік в Артемівськ до батальйону "Донбас". При вступі українських військ в місто заклав всіх сепаратистів з конкуруючої банди, а на початку лютого, коли почався новий наступ бойовиків, Онищенко втік з міста до ЛНРівців і зараз на сепаратистському стаханівському телеканалі дає інтерв'ю, в яких заявляє, що місто обстрілюють ЗСУ, і якби українські військові пішли з міста, то жертв серед цивільного населення вдалося б уникнути.

Призначений на початку травня 2014 головою Сватівської райдержадміністрації Олексій Борзило є активним учасником місцевого "Антимайдану" і депутатом райради від "Партії регіонів".За свідченням місцевих патріотів в період Євромайдану Борзило брав активну участь у мітингах і акціях, організованих місцевим відділенням "Партії регіонів", закликав Віктора Януковича "вжити всі законні і незаконні заходи" щоби ліквідувати Майдан у Києві.

Голова Сватівської райради, яра регіонала Т. Бервено, для, якої всі галичани – бандерівці і фашисти.

Воєнкомат Лисичанська очолив Руслан Сика, колишній керівник захопленого бойовиками Первомайсько-Попаснянського воєнкомату. До речі, він є депутатом Первомайської міської ради від Партії регіонів.

До 25 березня заступником губернатора Г.Москаля був регіонал В.Грицишин. І така сама картина майже по всім кабінетам ОДА – їх зайняли ті, хто працював з можновладцями, які доклали "зусиль" до війни в регіоні.

Без зміни кадрів при владі ми не зможемо перемогти. Але кадрові зміни мають носити реальний, а не декларативний характер. Навіщо тасувати засмальцьовану колоду, якщо можна взяти на посади нових спеціалістів, не помічених в співробітництві з колишньою владою?

І для цього не треба призначати заступником Луганської ОДА житомирського підприємця Михайла Пухтаєвича, який є зятем колишнього губернатора Житомирщини та видного діяча Партії регіонів Сергія Рижука.

Не треба ставити головою Кремінської РДА одеситів – нагадаю, на цій посаді одесита Олександра Сомова замінив мешканець того ж таки міста Олександр Горін.

На Луганщині є справжні патріоти і фахівці, які успішно працювали б на керівних посадах. Але складається таке враження, що їх навмисне не допускають до цих посад.

У мене питання до пана Президента -Ви хочете,щоб Донбас був українським?Так дайте йому шанс зробити це власними силами

Д.Снєгирьов










© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua