Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

УП:"За "вишками Бойка" досі нікому не висунуто підозру"

Tomodachi | 9.02.2015 18:37

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Дійсно, бодай підозру можна було би хоч висунути! Так само хай би висунули цю "підозру" Януковичу з Азіровим за розстріли на майдані, про що так кричали і...тепер Ярема взяв якийсь "російський" слід! А як же тоді з тими вересками? Так само як з тим "золотим" унітазом?

Висунути підозру, очевидно, можна, але що станеться в суді! От вже висували півтора десятків "підозр" Портнову і що далі? Всі програли! А як ви думаєте, якби Бойко дійсно здійснив такі корупційні дії, він би так спокійнісінько сидів у Києві?? Просто верещати і кидати в народ гучні заяви є дуже навіть ефективний засіб для збурення і запалення мізків знедоленого народу, а от довести в суді правдивість свох слів є цілком інша справа. Можу нагадати, що всупереч намагань Тімошенко, аби Україна ратифікувала Римський стату, наша "майданна" ВР категорично відмовилася це зробити! А чому, та вони і не скривали своїх побоювань, що їх же і засудять і за розстріли на майдані, і за огидне спалення людей в Одесі і за ночі і дні "гніву" і тп. Ви думаєте, що Юля дарма вимагала цієї ратифікації? Вона теж добре прорахувал всі наслідки, бо в неї хоч цього разу є алібі, що вона цього разу не є "мокрушницею", а цей трибунал поміг би їй розправитися з і своїми "побратимами" по кААліції...

Тому, коли простаки дивуються, що проти Бойка не висунули навіть підозру, то так і хочеться запитати, а бьіл лі малчик? А чи був той склад злочину? Я не вірю, що якби Ярема мав всі докази наруках, то не висунув би цю підозру!

Слава Україні?

Але точно не майданутій!


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua