Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Коментарі
Никита   | 22.11.2014 08:18
99% людей вірять у те, у що вірять. Так, наприклад, Автор вірить, що "сите і байдуже західне суспільство не хоче знати правду." Незважаючи на те, що (доклавши певних зусиль, звісно) в наш вік інформаційних технологій можна було б докопатися до істини і спробувати зрозуміти, яким насправді є сучасне західне суспільство. Але кого цікавить істина? Автор вірить у те західне суспільство, у яке вірить, і просто повторює розхожу мантру про "сите і байдуже західне суспільство" (ніби якесь (так само вигадане) "голодне суспільство" є не таким байдужим...)
Tomodachi   | 23.11.2014 04:19
А я загалом згоден з автором. От, напр., сьогодні дивився по 5-му, як кореспондентка брала інтервю в кабінеті посла Польщі в Україні. Перше, шо мене приємно здивувало, то що пан посол дуже добре говорив Українською – куди там нашим кличкам, гонтарєвим і іже з ними.
Але кореспондентка задала цікаве питання, чому при "злочинному режимі" Польща афішувала себе як адвоката України, а тепер все затихло і навіть спостерігається певна прохолода у стосунках. І пан Посол відповів цілком щиро, що він не вірить, що ця кАманда здатна на проведення реформ і що Захід має свої власні інтереси у налагодженні стосунків з Росією. І як тільки знайдуть спільну точку, то на Україну махнуть рукою. Так і буде.
Tomodachi   | 23.11.2014 10:26
Никита:
Стосовно "вірять", то я би сказав у те в що ХОЧУТЬ вірити. Адже всупереч правді Захід не вірив у нашу трагедію Голодомору! Не хотів вірити! Так само можна навести купу прикладів і з сучасної історії – от повірили, що Кучма дав Саддаму ці "кольчуги" бо хотіли повірити! Повірили ген.Пауелу, що він їх своїми очима бачив на знімках зі супутника. І взагалі, Захід вірить у те, в що йому вигідно "вірити" і не раз на біле каже чорне і навпаки. От "повірив", що у нас режим і диктатура, думав що по-лбогкому Україну срубіт...і лоханувся! От зараз зі всіх сил пробує викрутитися з цієї халепи і не сумнівайтеся, що викрутиться коштом України. Але самі винні – мали свою Державу, треба було
Tomodachi   | 23.11.2014 10:29
шанувати і спокійно розбудовувати і жити від виборів до виборів, як всі нації живуть! А тут хотіли пострибати і вскочити у...І вскочили.
А стаття мала би мати назву "Україна у світі ілюзій"!
Ігор Бурдяк   | 23.11.2014 11:19
Tomodachi:
сьогодні дивився по 5-му, як кореспондентка брала інтервю в кабінеті посла Польщі в Україні...кореспондентка задала цікаве питання, чому при "злочинному режимі" Польща афішувала себе як адвоката України, а тепер все затихло і навіть спостерігається певна прохолода у стосунках. І пан Посол відповів цілком щиро, що він не вірить, що ця кАманда здатна на проведення реформ і що Захід має свої власні інтереси у налагодженні стосунків з Росією. І як тільки знайдуть спільну точку, то на Україну махнуть рукою. Так і буде.
Інтерв"ю, яке Ви бачили вночі, повторили ще й сьогодні зранку.
Отже, посол Польщі Генрик Литвин на пряме питання Лариси Губіної чітко сказав:
Ігор Бурдяк   | 23.11.2014 11:21
позитив нинішнього уряду у порівнянні з урядом Януковича очевидний.
Польща і Україна близькі один до одного і мають взаємну довіру. І ми будемо піднімати цей рівень (близькості і довіри).
Є тільки деякі зміни, які відносяться до експресії політиків: одна експресія у Туска, інша – у Копач.
"Посол не вірить, що ця кАманда здатна на проведення реформ...Як тільки Захід знайде спільну точку з Росією, то на Україну махнуть рукою" – Ваша вигадка. Такого посол Польщі Ларисі Губіній не казав.
Навіщо Ви вводите читачів в оману?
Tomodachi   | 23.11.2014 15:10
Ігор Бурдяк:
позитив нинішнього уряду у порівнянні з урядом Януковича очевидний.
Польща і Україна близькі один до одного і мають взаємну довіру.


Якщо все є саме так, то чому пані Губіна задавала питання, що за "злочинного режиму" Польща позиціонувала себе адвокатом України, а тепер ні? Чи може вона НЕ задавала цього питання? Ну і що ви думаєте мав відповісти дипломат – він не спростував і не заперечив такої постановки питання, а відповів по суті так, як резюмував я. Зрештою, все буде як у цій веселій пісенці – стану я точно генералом...якщо зиму переживемо (а пререживемо точно, от тільки як) і дочекаємо лютого...Дня народження Ющенка і...мого:-)) Вже знайшли отруйників?
Никита   | 23.11.2014 16:00
Tomodachi:
Абсолютна більшість людей у полоні ілюзій і вірить у те, у що хоче вірити. І Ви, і я не виняток. Ви теж вірите у те, що "у всьому винні майдануті". (Хоча мені важко повірити (= а отже, не хочу у це вірити), що Ви насправді у це вірите...)
Ігор Бурдяк   | 23.11.2014 16:17
Tomodachi:
він не спростував і не заперечив такої постановки питання, а відповів по суті так, як резюмував я
"...пан Посол відповів цілком щиро, що він не вірить, що ця кАманда здатна на проведення реформ"?
Таке "резюмування" – банальна (щира?) брехня!
Никита   | 23.11.2014 16:21
Ігор Бурдяк:
Людина не тільки вірить у що хоче вірити, але й чує, що хоче чути
Ігор Бурдяк   | 23.11.2014 16:27
Tomodachi:
пані Губіна задавала питання, що за "злочинного режиму" Польща позиціонувала себе адвокатом України, а тепер ні?
Я б на місці Губіної ще гостріше поставив питання: чому Кокс з Квасневським дозволили себе так принижувати "кАманді Януковича"?
Ігор Бурдяк   | 23.11.2014 16:36
Никита:
Ігор Бурдяк:
Людина не тільки вірить у що хоче вірити, але й чує, що хоче чути
Знаючи, що він хоче чути, те й відповідно вкладають у вуха Путіна. Та й зробили з нього якогось ідіота. Тут проблема!
Tomodachi   | 23.11.2014 20:29
Ігор Бурдяк:
Так задавала пані Губіна питання про те, що за "злочинного режиму" Польща позиціонувала себе, як адвокат України і чи запитувала, чому змінилося ставлення Польщі тепер? Дайте конкретну відповідь на питання і поясніть ЧОМУ вона задала це питання?! А тоді будете теревенити про брехню.
Никита   | 23.11.2014 20:41
Tomodachi:
І пан Посол відповів цілком щиро, що він не вірить, що ця кАманда здатна на проведення реформ і що Захід має свої власні інтереси у налагодженні стосунків з Росією. І як тільки знайдуть спільну точку, то на Україну махнуть рукою.
Є ще простіший варіант. Дайте посилання на ці слова пана Посла – і проблема вичерпана.
Tomodachi   | 23.11.2014 20:54
Никита:
Я не маю стенограми. Хая Бурдяк скаже було таке запитання чи ні.
По темі статті я можу лише додати:
""Я повторю те, що я сказав декілька місяців тому: я бачу партнерські відносини між Україною та НАТО, проте не членство", – наголосив він.

Штайнмаєр також зазначив, що поки що зарано говорити про можливості вступу України до ЄС.

"Немає сенсу в тому, щоб сьогодні спекулювати про членство України в ЄС у майбутньому", – відзначив глава МЗС Німеччини."


Як я раніше писав – видно вже знайшли спільну точку з Путіним. Результат не забарився – вєк волі нє відать...А ви думали, що пострибаєте і попадете в ЄС...Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua