Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Консультанти – перевірка практикою.

Прохання до Президента України

dmytro_kl | 4.09.2014 17:50

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Про світоглядну неграмотність придворних теоретиків.

ПРОХАННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Пане Петре, прошу Вас офіційно призначити мене своїм позаштатним консультантом із суспільних та світоглядних проблем. Безоплатно.

Справа в тому, що всі Ваші управлінські рішення свідчать про крайнє нерозуміння нашої проблематики Вашими радниками та консультантами.

І не тому, що вони такі вже безграмотні чи путінські агенти. А тому, що їхні кандидатури для Вас підбирають за критеріями успіху – високими посадами, титулами мудрості, багатством, славою тощо.

Проте ніхто не звертає уваги на те, що ці їхні успіхи вони досягають виключно для себе та вузького кола своїх близьких. Причому тільки за рахунок перерозподілу праці чужої на користь свою. І жоден із них не представив статистичного підтвердження своєї суспільнокорисної діяльності. Що, наприклад, він доказово вирішив таку-то суспільну проблему теоретично чи практично в тому-то і настільки-то покращив життя такої-то кількості населення на такій-то території. Повторюю, подібного про себе не заявляв жоден із наших VIPів навіть під час виборчих кампаній.

І якраз тому, що всім нашим зовні успішним громадянам нема чим похвалитися щодо своєї користі для суспільства.

Вони вміють лише розподіляти та перерозподіляти життєві блага вже готові. А створювати нові та збільшувати національне багатство – вони про це навіть не здогадуються. Тим більше, що практично всі вони в студентські роки вчили політекономію лише "аби здати".

В підсумку ці радники та консультанти із найкращими намірами щиро радять Вам відверті дурниці. Які Ви слухняно легітимізуєте.

І саме так робили всі Ваші попередники. Тому й закономірно, що Україна за 23 роки, схоже, останньої незалежності не досягла ні в чому жодного, навіть офіційно запланованого успіху.

І ще гірше. Із пояснених причин наші придворні теоретики свідомо ігнорують вже наявне наукове пояснення причин наших проблем та їхнього ефективного вирішення. І якраз із цих же причин – бо вони за критерій істини мають не зміст написаного, а суспільний статус автора.

От і зараз Ви, як і кожен з Ваших попередників, свідомо затіваєте черговий і масовий обмін "шила на мило", тобто, кадрові чистки і перетасування. За попередніми критеріями. І з гарантовано попередніми результатами. Хоч насправді треба змінювати не персоналії, а хибне чинне розуміння суспільства на доказово краще.

І я це пояснення створив. Вперше та все ще єдине в світі. Та ще й додав пояснення популярне, наприклад, тут: http://politiko.ua/blog-126384. І розробив прикладні проекти, як швидко і гарантовано вирішити всі наші проблеми та конфлікти, в т.ч. і війну з РФ. Так що Ваші слуги можуть мої тексти легко і швидко порівняти із наявними у них поясненнями суспільства та людини. Але...

Пане Петре, Ви й самі знаєте, що наше суспільство на всіх рівнях категорично і свідомо протидіє вітчизняній науково-технічній новизні. Хоч ми, укрноватори, безліч разів звертаємося до всіх можливих адресатів – та звідусіль лише заздрісна і тупа неприязнь.

То хто ж тоді на вас працюватиме, панове радлюди, якщо ви так свідомо душите творців новизни?!...

Тому я ще раз Вас прошу призначити мене консультантом із суспільних та світоглядних проблем. І я Вас швидко й надійно навчу, як ефективно керувати Україною. І надам відповідні аргументи для цього. Причому, виключно на позитивному емоційному тлі.

І нема в цьому жодних таємниць чи навіть компромату. А одна лише наука. Звичайно, для початку в популярному варіанті.

Інакше, на основі чинного розуміння ситуації, пане Петре, вам гарантовано світить бути останнім Президентом України, а нам – етнічне зникнення.

Мої контактні дані: Скайп – dmytro_kl1

ел.пошта – dmytro_kl@ukr.net

моб.т. – 096 233 67 23.

Тож звертайтеся у зручний час.

3 вересня 2014р. Клець Дмитро Васильович, 1950р.н, українець без меншовартості, нейрофізіолог за початковим фахом, засновник наукового суспільствознавства, фахівець із суспільних та світоглядних проблем.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua