Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Миротворці уявні та реальні.

Шукаю справжніх прибічників миру

dmytro_kl | 3.09.2014 14:56

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Про науково обґрунтовану технологію мирних перемовин.

ШУКАЮ СПРАВЖНІХ ПРИБІЧНИКІВ МИРУ

Що значить "справжніх"?

Адже зараз багато людей та організацій кричма кричать про крайню потребу замирення. То це і є справжні та ще й активні прибічники миру. Хіба не так?

Дуже не так!

Справа в тому, що всяку суспільну проблему можна вирішити тільки після того, коли доказово визначені її причини.

А причинами нападу путінської банди на Україну ніхто й не цікавиться. Тільки дехто мимохідь кидає, що вони такі агресори та грабіжники здавна, ще від свого початку.

Але чому вони саме такі, а не якісь інакші?!

Чому ніхто не поцікавиться про це у наших тисяч і тисяч суспільників, які спокійнісінько продовжують радянську традицію брехні та окозамилювання?

За народні гроші, нагадую.

Адже без вияснення цього питання просто неможливо навіть мріяти про переможну війну проти РФ.

Це все одно, що пнутися перевести вовка на вегетаріанство – він просто здохне від цього. Бо це буде пряме і вкрай безграмотне насильство над його природою.

Тож і 80% прибічників Путіна в РФ зараз якраз такі – вони просто не мислять свого існування без привласнення праці чужої. І вони нападають на нас виключно заради власного виживання. Адже пограбування всіх слабших – це для їхнього світогляду справді проблема життя і смерті.

Тому завдання для прибічників переможної війни стоїть так: треба якось вибірково, швидко і до ноги, фізично винищити 100 000 000 цих свідомих бандитів і паразитів!

Зразу ж однозначно відповім: з безлічі причин ми стільки людей швидко і вибірково знищити не можемо. А тому й потрібно найрішучішим чином у зародку припиняти всілякі псевдогероїчні завивання!

В крайньому разі, якщо якомусь активістові і справді руки сверблять нестерпно – то негайно надавати йому відповідне спорядження і прописку в найпершому окопі на передовій.

Облуда компромісу

Вже давненько всілякі хитруни і спритники настирливо нав'язують людству компроміс як метод вирішення проблем та конфліктів по війни включно.

Йдеться про те, щоб конфліктуючі сторони за підказками та умовляннями належно оплачуваних посередників-політиків самі добровільно йшли на поступки щодо своїх принципових цілей в даному конфлікті.

Мовляв, панове воюючі, облиште це протистояння та й годі.

Що, кажете, маєте конкретні цілі та ідеали, задля яких, власне, і кров проливаєте?

Та плюньте ви на ці ідеали і розітріть!

А натомість від сьогодні живіть так і для того, як скажемо вам ми...

Ось за такою загальною схемою і проходять перемовини із посередниками-політиками. На основі відвертого несприйняття властивостей людської психіки та структури особистості і світоглядно вкрай безграмотно.

Тому й закономірно, що ці компроміси не привели до стабільного миру ніде в світі.

А науковий підхід до перемовин передбачає свідому та погоджену заміну сторонами своїх войовничих цілей на цілі та цінності, які гарантовано забезпечать їм краще життя після замирення. Причому покращення це має бути очевидним для всіх, в кількісному вираженні. Наголошую, обов'язково вигідне для всіх учасників конфлікту та їхніх закордонних прибічників.

Ба більше, навіть передумовою таких перемовин має стати пріоритет якраз вигоди від миру для всіх!

І всьому цьому є доказове пояснення та аргументація всіх рівнів доступності.

І таке розуміння процесу замирення варто негайно й масово обговорити для покращення і громадської підтримки.

І що потім?

А тоді всім решті зосередитися на вивченні причин такої агресії кацапської банди та пошуку шляхів і методик перетворення їх на нормальний російський народ і вигідного нашого сусіда.

Адже для цього треба швидко навчити ті ж 100 мільйонів сьогоднішніх бандитів і грабіжників грамотно розуміти суспільство та успішно жити в ньому власною працею.

Тим більше, що доказове пояснення причин сьогоднішнього їхнього стану вже створене. І розроблені також шляхи й методи їхнього переучування на людей нормальних. Починаючи із бандита головного, В.В.Путіна, і закінчуючи найгіршими його посіпаками на Донбасі.

Саме так: за короткий час – лічені дні (!) – цілком реально перевчити спочатку верхівку цієї банди із сьогоднішніх звірів та кровопивць на людей порядних!

Саме так: сьогодні вони для всього світу є найбільшими злочинцями, а через короткий час – вже їхні справи стануть суспільнокорисні, а вони – люди шановані.

Неможливо, кажете?

А що ви, радянські люди, прямі нащадки найбрехливішої і найкривавішої влади в історії, взагалі знаєте про переучування і перевиховання людей поганих на хороших?!...

Та й взагалі, про ваше розуміння власного життя однозначно свідчить нікудишня якість вашого ж суспільства.

Чи ви думаєте, що засновники каральних та виправних закладів (у всьому світі та у всі часи!) геть усі та у всьому були дурніші від вас у розумінні життя?...

До того ж, мабуть у всіх світових релігіях є інститут покаяння та спокути. Коли навіть найгірший і найкривавіший злочинець усвідомлює скоєне і решту життя спокутує провину та відшкодовує завдані збитки.

І, нарешті, чимало з вас навіть із худл-ри знає, що у більшості поганих людей, зазвичай у кінці життя, прокидається совість. Яка їх примушує скоєне зло іншим якось посильно виправляти.

То до вашого відома: це не казки!

Трішечки вам нового

Існування совісті та її значення для людства вже у значній мірі пояснене та обґрунтоване доказово.

Більше того, зараз наука взагалі на підході до створення методики по пробудженню совісті навіть у закоренілого злочинця та зловмисника.

Тому свідоме і офіційне залучення цих знань та методик до процесу замирення гарантуватиме якісний прорив автоматично.

До того ж, сучасна наука напрацювала ще й конкретні рецепти не лише світоглядного та морального плану.

Для любителів чужого і дармового давненько вже розроблені варіанти покращення їхнього життя саме за рахунок їхньої ж власної продуктивної праці. Тобто, вже розжоване на рівні їхнього теперішнього світобачення, що у конкретних суспільних умовах вони легко і безпечно забезпечать собі постійне покращення добробуту власною працею. На відміну від сьогоднішнього їхнього паразитування за рахунок ризикованого бандитизму.

І все це, повторюю, вже є навіть у науково-популярному викладі, адаптованому саме для антиринкового мислення пострадянського населення. Для допитливих детальніше, наприклад, тут: http://politiko.ua/blog-126384

А коли ж хтось із вас знає пояснення, доказово краще від мого, то повідомте його мені. І якщо я в цьому пересвідчуся, то подякую вам за науку і буду підтримувати вже його. Та поки що кращого від мого я не знайшов.

Тому залишається тільки проблема донесення цих доказових знань до відома хоч правлячих наших еліт.

Почуємо кожного, чи не так?

А наші елітоньки, як всі вже пересвідчилися (не на їхніх словах, а на їхніх ділах), категорично проти будь яких нових для них знань. А тим більше – знань від їхніх підданих, нас з вами, тобто. Для цього досить лише згадати кричущу їхню зневагу до вітчизняних науково-технічних новаторів.

Хоч всі наші політики та їхні прихвосні безугавно галасують про свою відданість науково-технічному прогресові, проте на практиці абсолютно всі наші словесні патріоти та герої люто заздрять грамотнішим одноплемінникам і ненавидять всіх вітчизняних новаторів.

Чи ви знаєте приклади інакші?...

Ну, а наші славетні журналюги теж навперейми брешуть і щосили підлизуються до політиків. Авжеж, у неправовій державі суспільношкідлива діяльність якраз і найвигідніша для себе.

Тому й справді щирим і доказовим прибічникам миру залишається тільки волання в пустелі.

Отже

Тому я й шукаю тих прибічників замирення, хто спроможний донести ці знання до відома громадськості. Чи, для початку, хоч до впливових осіб та організацій.

Саме для того, щоб проводити перемовини про мир із кваліфікованим посередником. Який має доказово краще пояснення причин війни, ніж конфліктуючі сторони та їхні закордонні вболівальники.

І на сьогодні це я.

Хоч і справді зараз про мир навіть на одному лише Донбасі перемовин і багато, і на всіх рівнях.

Проте все це фактично є лише нахабними намаганнями кожного з їхніх учасників утверджувати якусь міфічну свою правоту. Тому всі ці перемовини є тільки більш чи менш показушним і затратним переливанням із пустого в порожнє. За чималенькі наші з вами гроші, нагадую.

А тим часом руїн збільшується. І кров ллється...

Однак так вже, мабуть, випадково виходить, що це кров далеко не тих, хто відчайдушно і героїчно бореться за мир у затишку, за столами цих хронічно конструктивних перемовин. І не їхніх рідних та близьких, квітучого здоров'я та призовного віку. Цікаво, еге ж?...

Повторюю

Підкажіть мені, будь ласка, хто знає, справжніх прибічників миру. Тих впливових чи відомих людей та організації, які шукають шляхи замирення, а не прославляють лише себе – миротворців та миролюбців.

Моя ел. адреса: dmytro_kl@ukr.net

Моб.т.: 096 233 67 23.

2 вересня 2014р. Клець Дмитро Васильович, українець без меншовартості, засновник наукового суспільствознавства, фахівець із суспільних та світоглядних проблем.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua