Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
Dubito   | 9.05.2014 11:54
Tomodachi:

Отвали, Кр-к, не до тебя
Tomodachi   | 9.05.2014 11:55
Ігор Бурдяк:
Никита:
І сміх, і гріх...
Я би сказав сміх...Але через криваві сльози таварісчь...
Tomodachi   | 9.05.2014 11:57
Dubito:
Tomodachi:

Отвали, Кр-к, не до тебя
Та знаю, що не до мєня, бо у Вас в самого голова пухне від крамольних думок, за які можна і бітою в кращому випадку отримати в т.ч. і вже в Одесі...
Tomodachi   | 9.05.2014 11:59
Поставлю і собі плюсик, бо раз людина сумнівається – значить мислить! (Рене Декарт)
Ігор Бурдяк   | 9.05.2014 12:21
Никита:
Dubito:
Мені здається, що подібний діалог весь час пробують вести, та щось не дуже виходить когось переконувати...
Це досвід Донецька, Слов"янська. У Одесі, надіюсь, буде інакше. Одесити завжди домовляються краще. Вони мудріші.
Tomodachi   | 9.05.2014 12:28
Ігор Бурдяк:
Никита:
Dubito:
Мені здається, що подібний діалог весь час пробують вести, та щось не дуже виходить когось переконувати...
Це досвід Донецька, Слов"янська. У Одесі, надіюсь, буде інакше. Одесити завжди домовляються краще. Вони мудріші.
Та спробуй бути мудрішим, коли 15 граждан РФ вчинили таку провокацію, ну нє? Тут не тільки у Дубіто сомнєеія зявляться, як се може бути і за кого мають "правовірних рєволюціонєрів"...Видно вуха для локшини агромні...Не ображайтеся, бо тас Дубіто щось писав про роль ТБ і ЗМІ...
Dubito   | 9.05.2014 12:37
По поводу россиян, приднестровцев и прочих – вот что я написал в англоязычной версии для своих друзей;
These armed troops – and it doesn't matter anymore how many local people are amongst them, and whether they receive direct support or instructions from Russia or not, it's clear they have suddenly activated at least with anticipation of such support – could not be called other than anti-Ukrainian forces, and the state of Ukraine and Ukrainian citizens are in our full right to protect our country and ourselves against the enemy, by all means.
Tomodachi   | 9.05.2014 12:53
Dubito:
Шановний, так Ви ж повторили в цій англомовній версії 1 до одного що і в своїй незрілій статті, але так і не розкрили "революційної таємниці слідства" чи були ці озброєні "трупси" були громадянами РФ чи Придністровя, ось про що я Вас запитував! (Зверніть увагу Вас, а не тебя, бо Бог милував від близького знайомства) Але можна з контексту зрозуміти, що Ви самі не вірите у їх РФ-ське громадянство, бо сумніваєтеся, що ті "трупси" чи чєловєчкі отримували підтримку чи інструктаж від Росії, а значить можна зробити з Ваших слів висновок, що Ви не вірите самі в те. що РФ їх заслала і що вони взагалі були її громадянами! То Міхнцький з Наливайком збрехали, а ви ллєте воду на млин?
Tomodachi   | 9.05.2014 13:04
Те, що Ви їх зараховуєте до антиукраїнських сил, то це Ваше право, бо я теж видно для Вас "антиукраїнський" бо ненавиджу майдани і несприймаю революцій і путчів...Я за зміну влади демократичним шляхом і демократичний шлях розвитку без скачків, тим більше у прірву...Отже, Ви можете тих озброєних "трупсів" називати як завгодно. але те що наробили "мирні" майданники, серед яких я наводив лінк на Львіський канал ZIK який брав інтервю у нашого галицького "трупса". який відкрито говорив, що виконував завдання в Одесі – не має жодного натяку на демократичний і спонтанний рух одеситів! Це явнв провокація, яку Міхніцький звично перекинув на тих 15 громадян РФ, а я засумнівався. І Ви теж.
Tomodachi   | 9.05.2014 15:00
Amnesty International: Події в Одесі розслідуватимуть під міжнародним наглядом

"Це важливий тест для української влади, і вона має його пройти – щоб встановити справедливість для десятків жертв і відновити власний авторитет в країні і за кордоном",


А розстріл людей на майдані буде і далі Міхніцький "розслідувати"????