Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 9.05.2014 09:10
...это что-то должно быть не эскалацией агрессии и взаимных нападений, но попытка хоть немного понять друг друга...Я целиком на стороне Майдана, но уверен, что и среди антимайдановцев есть разумные люди, которые не хотят войны, убийств и крови. А это уже достаточное основание для диалога.
Звичайно. І ще. Є багато заляканих людей, які невірно інформовані і в зв'язку з цим відповідно налаштовані (в т. ч. і щодо одеської трагедії). Їх не можна віднести до антимайданівців.
Та водночас вони і не на "про-украинских позициях". Їх треба інформувати.
Російські ЗМІ обов'язково повинні бути відключені по всій Україні.
Це зараз дуже важливо.
Никита   | 9.05.2014 09:14
Загалом великий ПЛЮС, ви взагалі там в Одесі молодці!

А тепер конкретне зауваження. Ви пишете:
1)
если ты активно действуешь с анти-украинских позиций, если ты нападаешь на носителей цветов украинского флага, ты воюешь против нашей страны и нас – ее народа. В таком случае и страна и ее граждане имеют полное право защищаться от вас, любыми средствами.

Ты можешь и сейчас оставаться про-российским и любить Путина, как угодно относиться к Майдану и нынешнему правительству, никто не мешает, при условии сохранения физического нейтралитета. А если вышел на улицу оказывать помощь агрессору, должен понимать, что тебя ждет.
Никита   | 9.05.2014 09:17
2)
уверен, что и среди антимайдановцев есть разумные люди, которые не хотят войны, убийств и крови. А это уже достаточное основание для диалога.
Але ж якщо людина вийшла на антимайдан – це і означає, що вона "вийшла на вулицю надавати допомогу агресору" – Вашими ж словами!

То "вести діалог" чи "захищатися будь-якими засобами"?
Ігор Бурдяк   | 9.05.2014 09:29
Никита:
"вести діалог" чи "захищатися будь-якими засобами"?
Перепрошую, та я думаю, що одне другому не суперечить. У число "будь-яких засобів" входить і діалог.
Ігор Бурдяк   | 9.05.2014 09:40
Ну, наприклад, влада проводить АТО і водночас веде з терористами переговори і навіть домовляється про обмін заручниками
Dubito   | 9.05.2014 09:48
Никита:

То "вести діалог" чи "захищатися будь-якими засобами"?
Ответ прост – вести диалог до того, и для того, чтобы больше не вышел против Украины.
Dubito   | 9.05.2014 09:53
Ігор Бурдяк:

Російські ЗМІ обов'язково повинні бути відключені по всій Україні.
Це зараз дуже важливо.
Полностью согласен. Российское ТВ не просто ничего общего не имеет ни с журналистикой, ни с функцией информирования населения о происходящем – это просто оружие массового поражения мозгов обывателей (WMD – weapons of mind destruction)
Никита   | 9.05.2014 10:27
Dubito:
Мені здається, що подібний діалог весь час пробують вести, та щось не дуже виходить когось переконувати...
Dubito   | 9.05.2014 10:54
Никита:
Dubito:
Мені здається, що подібний діалог весь час пробують вести, та щось не дуже виходить когось переконувати...
Я знаю, потому и упоминал о возобновлении. Ситуация изменилась, и я полагаю, что есть достаточно много людей, на кого трагедии такого рода производят отрезвляющий эффект.
Tomodachi   | 9.05.2014 11:26
Dubito:
Очень надеюсь, что состоится полноценное расследование и мы узнаем всю правду,

Вас що, може тєрзают смутньіє сомнєнія, що "полноценное расследование" нинішні "влада" таки проведе? Вчора подібну "крамолу" висловив у Шустера і Сімонєнко, який на всю країну ще раз нагадав, що ця "влада" не провела ЖОДНОЇ експертизи загибелі цієї "небесної сотні" і Шустер не мав що на це заперечити! Аналогічно про цев про "пожежу" в Вашій Одесі говорила і Ольга Богомолець. Свободівський генпрокурор покриває все "таємницею слідства", а насправді вони уповають, що статистика смертей зведе нанівець трагедію майдану...Сподівайтеся, пане Дубіто, бо що залишаєть ще залишається?
Tomodachi   | 9.05.2014 11:34
Dubito:
Еще мне кажется очень важным разобраться в терминах – что значит про-российские граждане Украины?

А мене цікавлять ті 15 граждан РФ і Пріднєстровья, згідно зі словами того ж Міхніцького і Наливайченка, які брали участь у подіях в Одесі! Ви їх бачили, бо нам їх так і не показали! Може Ви бачили хоч ОДНОГО спійманого путінського диверсанта з паспортом РФ, про яких торочить Сєнчєнко і К, які теж поки покриті тією ж "таємницею слідства"?! Хто буде розбиратися в "термінах", коли хранцузь каже, що за законом воєнного врємені таких "сулєвающіхся" як Кр-к, треба ставити к стєнкє:-)) Ви там уважайте зі своїми сомнєніми...
Никита   | 9.05.2014 11:40
Dubito:
Дай то Бог...
В мене з голови не йде сюжет на Громадському, де місцевий журналіст опитував людей у Слов"янську, з ким має залишатися Донбас: з Україною, з РФ чи бути самостійним. Так от, питають бабцю, вже досить стареньку, але живеньку таку, і вона – майже чистою українською, навіть не суржиком! – відповідає "з Росією". З-за кадру чути голос "а я за Україну!", бабця каже: "от, це моя сестра, вона за Україну, а я хочу до Росії".
- Та чому?
- Ну як же, у Києві до влади прийшли фашисти, головний – Яценюк. Он він навіть ходить з фашистським хрестом на грудях (показує на собі, який в Яценюка хрест на грудях). Ну як це так? я фашистів не люблю"
Tomodachi   | 9.05.2014 11:42
Dubito:
Мне кажется, условно Майдану и условно Антимайдану надо срочно установить или возобновить мирный диалог.

Ну а за це Вас таки потрібно по закону воєнного врємєні...того, бо нєча тута переспівувати лавровско-карликовскую пропаганду!!!Пора знати, що И,О, оголосив, що з терористами ніхто говорити не буде – їх треба мочіть в сортірє! Який там діалог!?

І взагалі, Ваша стаття контрреволюційна, ідеологічно незріла і є просто провокацією в нинішніх умовах і боюсь, що карающій меч революції свєркньот над вами красним лучьом...Ну нє?
Ігор Бурдяк   | 9.05.2014 11:44
Никита:
І сміх, і гріх...
Tomodachi   | 9.05.2014 11:54
Ну просто обурення переповнює голови правильномислячих революційних і сознатєльних граждан (не громадян, а саме граждан) як це Дубіто може разом з Сімонєекою, Царьовим чи тігіпкаю і К закликати їхати на Донбас і вести "мірниє переговори" і це тоді, коли АТО успішно... (не знаю яке підібрати дієслово" одним словом щось там робить...

Вчора Шустер теж пробував збити Сімонєнка на якусь там "бабушку з суржиком", але комуняка розклав проукраїнського і антикомуністичного Шустера на множники, виніс за дужки і скоротив...Бо частинні випадки, "хранцузе", не все є відображенням загального – так вчить філософія!