Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Соціологія: Від перемоги в першому турі Порошенка відділяє 2%

Ігор Бурдяк | 7.05.2014 12:29
Його рейтинг, згідно з опитуваннями, сягає 48%. Про це повідомв соціолог Михайло Міщенко

В південному регіоні за Порошенка хочуть голосувати 20%, на Сході – 15% серед усіх опитаних
Більше за всіх інших кандидатів включно з Тігіпком та Добкіним...українське суспільство прагне бачити нові обличчя
Коментарі
Никита   | 7.05.2014 12:32
Від перемоги у першому турі Порошенка відділяє Тимошенко
Ігор Бурдяк   | 7.05.2014 13:36
Никита:
Портрет Тимошенко
48% – серед тих, хто визначився з вибором і з участю в голосуванні. З урахуванням стат. похибки може набрати і 50%+1 голос.
33,3% з урахуванням усіх опитаних (в наступному лінку
Никита   | 7.05.2014 14:44
Ігор Бурдяк:
Незрозуміло, що Ви хотіли сказати цим посиланням (НМД це поганий тон давати посилання без пояснень, що там)
Ігор Бурдяк   | 7.05.2014 14:50
Никита:
Посилання, як на мене, підтверджує Ваш перший коментар.
Никита   | 7.05.2014 15:10
Ігор Бурдяк:
Як посилання на допис 2011 року може підтверджувати унікальну ситуацію, що склалася в Україні сьогодні? Коли маємо реальний шанс перемоги демократичного прозахідного кандидата у першому турі! Невідомо, чи ще повториться подібний шанс, якщо прогавимо його тепер (а другий тур легко можуть зірвати)
Ігор Бурдяк   | 7.05.2014 15:19
Никита:
Від перемоги у першому турі Порошенка відділяє Тимошенко
Чи це не означає, що вона є перепоною цьому реальному шансу, бо з 2011 року не змінилася, на відміну, наприклад, від Луценка?
Никита   | 7.05.2014 15:34
Ігор Бурдяк:
Вона не змінилася з 2005-го року (коли прозахідного Президента вже було обрано – не в першому турі, звичайно, а з величезним напруженням всіх демократичних сил – і коли Україна мала реальний шанс протистояти Путіну, але для цього була потрібна реальна співпраця Президента і Прем"єра). Шанс втрачено, як Вам відомо. То ж мене не здивувало б посилання саме на ті часи.
Але 2011 рік чим таким особливим відмічений?