Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Коментарі
Ігор Бурдяк   | 9.04.2014 11:35
На початку помилково поставив не той лінк. На увазі малася ця стаття:
http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/8/7021815/
У Львові поштурмували облпрокуратуру
Це було вчора
Tomodachi   | 9.04.2014 11:43
Ага, це точно "самашествіє"... Шизофренією називається!
Цього прокурора може "злочинний режим " призначив? Хоча, як на мене, то точно злочинний!! Ви подивіться, як вони лякають людей за спроби "насильницького повалення влади" і говорять це так, ніби вони прийшли до влади на чесних виборах!
Вони докорять прапорами, а самі вивішували прапори і ЄС, і на майдані яких тільки прапорів не було! А про ЄС, то може був референдум про те чи більшість народу підтримують цей курс? НЕ БУЛО, то яким правом? Але про яке право можна говорити з путчистами! Де подівся газ власного видобутку, його що Фірташ зі собою забрав? Чому заглохли?
Tomodachi   | 9.04.2014 11:56
Так само про мову – Герман правильно сказала, що будемо мати мову, але втратимо державу! Аналогічно і про "туристів" з РФ! Коли на майдані нуланди з грібаускасами відкрито підбурювали путчистів проти ЗАКОННО обраного і ВИЗНАНОГО ними ж уряду, то це було ОК, а тут верещать про "туристів"! А якби би Жирік приїхав до Донецька і годував печевом "активістів", ото було б смороду!

Не сійте вітру і не пожинатимете бурю! Ви вже довели, щл 59% населення боїться розпаду Державності, бояться за робрту, пенсії, за мабутнє дітей!

Вже зараз політологи бояться говорити про вибори, бо знають що гряде "ера Юлі", режим якої буде справді гм..."реформаторським"...
"Юля" 3 рази, "банду геть"
О-ля-ля!
Tomodachi   | 9.04.2014 12:00
А "картінка" як Михальчишин вчиняє бійку це не є елемнтом фашизму?
Ігор Бурдяк   | 9.04.2014 12:04
Tomodachi:
вивішували прапори і ЄС, і на майдані яких тільки прапорів не було! А про ЄС, то може був референдум про те чи більшість народу підтримують цей курс? НЕ БУЛО, то яким правом?
На Майдані був і російський триколор. Демократичної Росії.
А на українських адмін. будинках ніби теж той, але інший – власівський. Прапор окупанта.
ЄС. Мета України – набуття повноцінного членства у ЄС (із засад зовнішньої і внутрішньої політики України)
Никита   | 9.04.2014 12:08
Ігор Бурдяк:
Якщо вже йдеться про поняття, то перш, ніж говорити про їхню підміну, потрібно їх визначити. І якщо ми зробимо це, то побачимо, що, наприклад, у парі понять "розвідник – шпигун" є тільки одна єдина різниця, а саме "свій – чужий".
Думаю, що і у парі "революціонер – терорист" різниця приблизно така сама. Революціонер – це той, хто насильницькими методами бореться за те, що нам подобається. Терорист – той, хто такими самими методами бореться за те, що нам НЕ подобається. От і вся різниця.
Ігор Бурдяк   | 9.04.2014 12:21
Никита:
Та нехай буде так, як Ви кажете. Тож якщо революціонери перемогли, то вони повинні свої правила через демократичні процедури встановити у всій країні. А не погоджуватися на умови тих, хто програв, до того ж перебуває у меншості.
Никита   | 9.04.2014 12:26
Ігор Бурдяк:
Якщо перемогли – так.
На жаль, – ми ще не перемогли...
Ігор Бурдяк   | 9.04.2014 12:39
Никита:
Гаразд. Уточнення. Ми воюємо з Росією. Росія воює не лише з нами, а й з ЄС і США.
В Україні є потужна п'ята колона.
Tomodachi   | 9.04.2014 12:42
Никита:
Ігор Бурдяк:
Якщо перемогли – так.
На жаль, – ми ще не перемогли...
Юля вас пацифікує! Пізнаєте. що таке режим!
Никита   | 9.04.2014 13:41
Ігор Бурдяк:
"Россия объявляет войну всему миру" (с)

А також думаю, що варто було б говорити саме про терористів, а не сепаратистів. Тому що сепаратизм (як прагнення чи організований рух певної меншини) сам по собі не містить ознак злочину і тому в сучасному світі зазвичай національні легісляції його таким не вважають (сепаратистські партії легально діють в багатьох країнах Заходу). Зовсім інша справа із тероризмом: головними атрибутом його є насилля (чи відверта погроза насилля) з метою застрашення інакомислячих.
Tomodachi   | 9.04.2014 15:01
Ігор Бурдяк:
"Мета України – набуття повноцінного членства у ЄС"

А вам не здається, що ви своїми "майданами" відкинули Україну від тих засад? Якщо з Януковичем ЄС було готове підписати і політичну і економічну частину і навіть вело мову про повноцінне членство і безвізовий режим, то з тими...Самі обіцянки! Мені часами здається. що вони підбурювали цих майданутиз (бо тільки дурень не бачив наслідків цих заворушень) щоби раз і на завжди поставити велику крапку на цих наших "засадах"! Кому потрбен в європі цей вічний бардак? Європа ще сприймала Україну Янукович, а з цим хаосом хай собі радит Путін. Вони будуть щасливі, як Путін взагалі загорне Україну і тоді потоне в цьому бардаку...
Ігор Бурдяк   | 9.04.2014 15:20
Tomodachi:
Мені здається, що нормальна реакція на мій коментар мала б виглядати так:
"Я вважаю, що "донецькі" мають право на тероризм з метою перекреслити закон про засади зовнішньої і внутрішньої політики, ухвалений за наполяганням Януковича". Якщо Ви, звичайно, намірені і далі відстоювати свою (донецьких терористів, путіна) позицію.
Можлива й інша реакція – згода з моїм коментарем.

Натомість далі спостерігаю "тень на плетень".
Tomodachi   | 9.04.2014 20:22
Ігор Бурдяк:
А Ви самі не вигадуйте цю "тень"! Що ви тут розводитеся про сепаратистів, терористів в той час коли боївкарів з майдану ви ж так гарно і скромно назвали "активістами"! А їх навіть Тягнибок назвав провокаторами! Це згодом вони стали героями майдану! Дії тих донецьких "терористів", про яких Ви тут ведете мову є блідою тінню антидержавних злочинів тих "активістів"? Ну і до речі про Свободу, чи не нагадаєте иені чи програмі цієї шайки щось говориться про підтримку тих "засад" зовнішньої політики?
Tomodachi   | 9.04.2014 20:30
Ігор Бурдяк:
Ви тільки тут перерахуйте. що зробили ці "загнівані активісти" у цілком свободівському Тернополі чи Львові? Попалили новесенькі автівки міліції, покрали компютери і офісну техніку, поламали меблі, повибивали шибки. розікрали зьрою і тп і тд Та в Донецьку і десятої частини такого бардаку ті "терористи" не зробили! Ви просто наводите ту тінь абсолютно безсоромно! А єлейному не пасує у Великий піст так підло брехати!