Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/53261878eb3ae/

Щодо сподівань, що бандерівці – це не український народ

Олександр Франчук | 16.03.2014 23:32

.

Московське керівництво в 1947 передчасно припинило третій голодомор тому, що розуміло, що коли продовжити, і це при повному московському контролі над українською землею, то весь український народ стане бандерівцями – якраз тими бандерівцями, які при навіть порівняно маленькій чисельності такого жаху нагнали на московську банду, що досі при слові "бандерівці" московські холуї, холопи, посіпаки та інша шушера на московській підкормці, кожен раз робить повні штани.

Очевидний тоді для московської банди убивць мінімальний, початковий наслідок такого перетворення українського народу, це повна та остаточна втрата московського контролю над Україною.

Саме цей московський кошмар 1947-го року зараз дуже швидко відбувається, вже практично відбувся на всій українській землі – а саме перетворення всього українського народу на бандерівців, тобто на не просто таких людей, які без жодних вагань готові покласти своє життя за волю рідного народу, а на добре озброєних і підготовлених людей, які без жодних вагань готові покласти своє життя за волю рідного народу.

І що цікаво, цей швидкий, кардинальний та незворотний процес й надалі активно стимулюється усіма доступними московській банді убивць засобами. Це досить таки ясно свідчить на користь давно вже ясного висновку про те, що інтелект покидає, якщо не вже покинув це віковічне, найбільше в світі злочинне оргутворення.

І механізм цього процесу теж вже давненько зрозумілий: коли наприклад в якоїсь людини на службі в московської банди є інтелект, то вона не може не помічати тих величезних потоків, тепер уже ну зовсім не прикритих, тупої брехні на всі боки з Москви. І така людина, якщо в неї є інтелект, не може також не зробити після цього очевидного, примітивного висновку про те, що такі потоки аж ніяк не можуть вести до добра.

У тому числі для його власної особистої персони.

Зауважимо при цьому, що в даному механізмі відтоку інтелекту від московської банди навіть не має значення, є в даного носія інтелекту основи моралі, чи ні – достатньо наявності одного лише тільки інтелекту.

Олександр Франчук

Було: http://maxpark.com/community/90/content/2594709

amonerdis 15 марта 2014, 12:38

Бандеровцы- это не украинский народ!


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua